شنبه، ۲۴ آذر ۱۳۹۷
December 15, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


محمد احسانی مدیر جدید شبکه نسیم

۱۳ خرداد ۱۳۹۶       ۱۳:۵۰       42/20631     
 مرتضی میرباقری، معاون رییس سازمان در امور سیما در حکمی «محمد احسانی» را به عنوان مدیر شبکه نسیم منصوب کرد.

 به گزارش پایگاه خبری پارس فارس، محمد احسانی یکی از مدیران شبکه یک بوده و در دو سال اخیر نیز در شبکه سه سیما مشغول به فعالیت بوده است. وی در این حکم جانشین حسین کرمی شد.

در این حکم میرباقری بر حفظ و ارتقاء ضریب نفوذ و ضریب تاثیر برنامه‌های پربیننده شبکه تاکید کرده و از برنامه‌سازان در شبکه نسیم خواسته، لحظه‌ای از تلاش برای تأمین و تولیدبرنامه‌های جذاب و پرنشاط در این شبکه غافل نشده و پخش فیلم‌های سینمایی جذاب در کانال نمایش را از اولویت‌های خود قرار دهند.

تامین و پخش سریال‌های دیدنی به‌صورت  HD درکانال تماشا از دیگر موضوعاتی است که معاون سیما به آن اشاره کرده و ازمدیریت شبکه نسیم خواست تا برنامه‌هایی براساس موارد مندرج درحکم رییس سازمان و نیز اهداف و سیاست‌های سازمان،منطبق بر اصول دین،اخلاق،آگاهی و امید تولید نماید.

میرباقری از زحمات دکترحسین کرمی درطول تصدی مدیریت برشبکه نمایش و کانال‌های تماشا و نسیم صمیمانه تشکر و قدردانی کرد.

محمد احسانی در رشته مبانی حقوق اسلامی، مدرک دکتری دارد. 

مدیر شبکه یک سیما، مدیرگروه اجتماعی شبکه سه سیما،مدیرطرح وبرنامه و قائم مقام شبکه تهران، مدیرکل طرح و برنامه معاونت سیما،معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری،مشاور و عضور شورای راهبردی شبکه سه، مدیرکل مطالعات وبرنامه ریزی راهبردی سازمان،معاون ارزشیابی و نظارت سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی از جمله مسوولیت‌های محمد احسانی بوده است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top