چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


رباتی برای اعمال افکت های متنوع روی تصاویر

۹ خرداد ۱۳۹۶       ۱۰:۲۵       14/20268     
در زمینه ی ویرایش تصاویر تا کنون اپلیکیشن های متعددی عرضه شده اند؛ محصولاتی که هدف اصلی آن ها خلق تصاویر هنری از دل تصاویر شماست.

به گزارش پارس فارس، همانطور که پیش تر نیز گفتیم در زمینه ی ویرایش تصاویر تا کنون اپلیکیشن های متعددی عرضه شده اند؛ محصولاتی که هدف اصلی آن ها خلق تصاویر هنری از دل تصاویر شماست. در رابطه با همین موضوع ربات قدرتمند Picator می تواند با اعمال افکت های گوناگون روی عکس های ارسالی، جلوه ویژه ای به این تصاویر ببخشد.

با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شبکه های اجتماعی خلاق و نوآوری چون تلگرام، ربات ها نیز هر روز شکل و رنگ تازه ای به خود می گیرند. امروز و در یکی دیگر از سری معرفی ربات های تلگرام قصد داریم ربات Picatorbot@ را برایتان معرفی کنیم. با کمک ربات فوق می توانید افکت های گوناگون را روی تصاویر خود اعمال کنید.

با باز شدن صفحه ی ربات روی start/ کلیک کنید. با انجام این کار ربات اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما می گذارد. بد نیست بدانید که ربات Picator به صورت کامل از زبان فارسی پشتیبانی می کند. پیش از هرچیزی باید از طریق منوی ربات مذکور گزینه تغییر فیلتر را انتخاب نمایید.

با انجام این کار 3 دسته بندی متفاوت در اختیار کاربر قرار می گیرد. دسته بندی اول که به افکت های مختلف اختصاص داده شده، قادر است در مجموع 12 افکت زیبا و متنوع را روی تصاویر ارسالی شما اعمال کند. در رابطه با همین موضوع Picator برای نشان دادن نمونه ی کار خود فیلترهای موجود را روی تصویری تصادفی اعمال کرده و برایتان می فرستد.

همچنین با انتخاب دسته بندی جذاب تغییر چهره می توانید گرگ نما شوید و یا به یک پاندای دوست داشتنی تبدیل گردید. البته باید بگوییم که این بخش آن چنان که باید خوب عمل نمی کند؛ به عنوان مثال گزینه هایی چون میکاپ جمجمه و یا Hear Me Meow بسیار مضحک و خنده دار به نظر می رسند.

دسته بندی سوم نیز که به نقاشی مربوط می شود می تواند تصاویر ارسالی شما را به سه روش قلم خودکار، مداد دوربین و گرافیت مداد تغییر داده و برایتان ارسال کند. این گزینه فانتزی که آن را پیش تر نیز در برخی وبسایت های اینترنتی دیده بودیم می تواند جلوه های خاصی را روی تصاویر ارسالی اعمال نماید.

شاید ربات Picator نسبت به اپلیکیشن های کامل و قدرتمندی که این روزها در فروشگاه های مختلف عرضه می شوند و از طرفداران بی شماری برخوردارند، ابتدایی به نظر برسد اما در حال حاضر یکی از مستقیم ترین و ساده ترین راه ها برای اعمال فیلترهای زیبا روی تصاویر به شمار می رود.

همانطور که پیش تر نیز گفتیم، قصد داریم به صورت هفتگی ربات های مختلف تلگرام را به شما معرفی کنیم. پس این بهترین فرصت برای شماست تا اگر ربات جالب و جذابی می شناسید آن را در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top