چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دعوت مسعود فروتن از همسر رامبد جوان/ شب خندوانه با ميزباني از مردم کشور گرجستان

۹ خرداد ۱۳۹۶       ۱۰:۰۸       6/20265     
  شب گذشته رامبد جوان ميزبان مردمان کشور گرجستان (گرجي‌ها) شد و به گفت‌و‌گو با مسعود فروتن مجري و کارگردان رسانه ملي پرداخت.

 به گزارش پارس فارس,جوان به ورود گرجي‌ها در ايران اشاره و در بين تماشاگران، يک نفر از اصالت گرجي بودن هنرمنداني چون؛ محمدعلي کشاورز، سيروس گرجستاني و نعمت‌الله گرجي بيان کرد.

همچنين در ادامه پخش برنامه تلويزيوني خندوانه، گزارشي از قول مجيد ميرفخرايي به نمايش گذاشت و از فروتن بازيگر، مجري و کارگردان برنامه‌هاي تلويزيوني براي حضور به روي صحنه خندوانه دعوت کرد.

فروتن ضمن سلام ابراز خرسندي از حضور در برنامه خندوانه کرد و از اصالت آملي خود و شهر گرجه محله در آمل گفت.

وي با بيان اينکه اصالت آملي داريم و از چهار سالگي به شهر دماوند آمديم، در خصوص حفظ اصالت زبان مازني در بين اعضاي خانواده خود بيان کرد.

فروتن عنوان کرد: شايد اين حس قصه‌گويي از مادرم به من رسيده است و من وقتي در ۹ سالگي به آمل برگشتم طبق همان داستان پردازي‌هاي مادرم، شهر آمل را به خوبي مي‌شناختم.

مجري و کارگردان برنامه تلويزيوني يادگاري از پيشينه غذاي مازني‌ها گفت و از برنامه‌هاي عيدانه و مناسبتي شهر آمل و مازندران گفت.

فروتن با بيان خاطره‌اي از دوران کودکي خود گفت و راز تولد خودش را در سن ۷۰ سالگي برملا کرد و از حس و حال خود در سنين ميانسالي اظهار داشت.

وي از حضور دوباره خودش در برنامه خندوانه گفت، به همراه جوان به قرعه‌کشي ميان تماشاگران پرداخت و از سمت مهمانان گرجي به شهر گرجستان دعوت شد.

اين قصه‌پرداز و نويسنده، نگار جواهريان را به عنوان ميهمان به برنامه تلويزيوني خندوانه دعوت کرد و قرار شد با همسر رامبد جوان به گفت‌وگو بپردازد.

فروتن با بيان اينکه هنوز هر کاري را که مي‌خواهم انجام بدهم استرس دارم، اظهار داشت: نوشتن تنها کاري است که من را با خودم تنها رها مي‌کنند و نوشتن، رفيق من و يک نوع زايش است.

وي في‌البداهه با توجه به کلماتي که رامبد جوان به او داد به قصه‌پردازي، پرداخت و قول داد تا در يکي از آسايشگاه‌هاي سالمندان براي افراد آنجا قصه‌گويي کند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop