سه شنبه، ۲۴ مهر ۱۳۹۷
October 16, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دیگو کاستا: تنها چلسی را به مقصد اتلتیکو ترک می‌کنم

۷ خرداد ۱۳۹۶       ۱۱:۱۴       14/20044     
دیگو کاستا، ستاره چلسی مدعی شد که مردم بیش از حد راجع به آینده او صحبت می‌کنند و او تنها چلسی را به مقصد اتلتیکو نرک خواهد کرد.

 به گزارش پارس فارس؛ کاستا بهترین گلزن تیمش در این فصل بود و موفق شد به همراه آبی ها قهرمانی لیگ برتر را کسب کند. او در 3 فصل حضورش در چلسی، 2 قهرمانی لیگ برتر کسب کرده است . با این حال شایعات زیادی درباره جدایی او به مقصد چین شنیده می‌شود ولی حال ستاره اسپانیایی تمامی این شایعات را رد کرد.

او گفت:" قفط به یک تیم خواهم رفت و آن اتلتیکو است. هیچ علاقه ای ندارم که به تیم دیگری بروم. اینجا همه چیز خوب است و دو سال دیگر قرارداد دارم. ولی اگر باشگاه بخواهد من را بفروشد، به آنها گفته ام که فقط به یک تیم می‌روم. اینجا خیلی خوب است. مردم خیلی راجع به چین صحبت می‌کنند. جام جهانی پیش روست و اگر به چین بروم دیگر بازی نخواهم کرد. اگر مربی و باشگاه بخواهند من را حفظ کنند من هم می‌مانم. اگر بخواهند من را بفروشم، تنها یک باشگاه وجود دارد که به آن خواهم پیوست."

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top