چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸
October 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


وزیر کشوربحرین: برای اقدام علیه شیخ عیسی قاسم منتظر حکم قضایی هستیم

۶ خرداد ۱۳۹۶       ۱۱:۲۵       6/19947     
  شیخ راشد بن عبدالله آل خلیفه وزیرکشور بحرین ادعا کرد:هدف ازعملیات امنیتی نیروهای پلیس درمنطقه الدراز،حفظ امنیت،برقراری نظم عمومی و اجرای قانون است و وزارت کشورمنتظر صدورحکم دستگاه قضایی درمورد شیخ عیسی قاسم و پس از آن اقدام علیه وی است.

 پارس فارس/به گزارش روزچهارشنبه پایگاه خبری اخبارالخلیج، وزیرکشوربحرین همچنین مدعی شد که عملیات امنیتی انجام شده درمنطقه الدرازعلیه عیسی قاسم نبود چرا که وی در برابر چشمان ما قرار دارد میان ما و ایشان یک گام است و کسی هنوز کاری علیه وی انجام نداده است.
وی هدف از اجرای عملیات امنیتی درمنطقه الدراز را دستگیری افرادبه اصطلاح قانون شکن پس از اطلاع وزارت کشور از وجود آنها در اطراف خانه شیخ عیسی قاسم و پاکسازی این منطقه ازموانعی که مانع حرکت شهروندان نامید، اعلام کرده است.
وی همچنین در ادامه ادعاهای خود افزود: نیروهای امنیتی هنگامی که عازم خانه شیخ قاسم شدند در آنجا دهها فرد تحت تعقیب را یافتند به ویژه که بیش از 130 تن را در داخل خانه شیخ عیسی قاسم حضور داشتند و یک در مخفی که به منطقه حوش منتهی می شود نیز کشف شد.
وی با ادعای اینکه همه دستگیرشدگان مورد بازجویی قرار می گیرند به مردم درباره با انقلابیون هشدار داد.
ادعای وزیر کشور بحرین در حالی است سازمان عفوبین الملل پنجشنبه گذشته در گزارشی اعلام کرد نیروهای امنیتی بحرین علیه اهالی منطقه الدراز که سه شنبه گذشته به صورت مسالمت آمیز درحال راهپیمایی بودند، به زور متوسل شدند.
سازمان عفو بین الملل در گزارش خود تاکید کرده است که درخشونت نظامیان رژیم آل خلیفه 5 تن کشته و صدها تن دیگر زخمی شدند.
براساس این گزارش، نظامیان آل خلیفه همچنین به منازل مسکونی اطراف منزل شیخ عیسی قاسم یورش برده و شماری را بازداشت کردند.
یکشنبه گذشته و همزمان با نشست مشترک رئیس جمهوری آمریکا با رهبران کشورهای عربی و آمریکایی درریاض پایتخت عربستان،حکومت بحرین شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان این کشور را به زندان محکوم کرد.
به دنبال این اقدام، اعتراض های گسترده ای در بحرین صورت گرفت که نیروهای امنیتی و پلیس بحرین نیز به سرکوب آن پرداختند و چند تن از معترضان را کشتند.
درشدیدترین این خشونت ها طی ماه های گذشته نیروهای امنیتی بحرین در شهرک شیعه نشین الدراز درغرب منامه پایتخت، پنج نفرکشته و صدها تن زخمی شدند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top