سه شنبه، ۲ مهر ۱۳۹۸
September 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


نگرانی رژیم صهیونیستی از حملات سایبری حزب الله

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۲۳:۲۱       27/18959     
  رژیم صهیونیستی نگرانی خود را از حملات سایبری حزب الله لبنان به شبکه های اجتماعی اسرائیل ابراز کرد.  

 

به گزارش پارس فارس به نقل از العهد ، یکی از افسران رژیم صهیونیستی اظهار کرد مختل شدن چند ساعته شبکه های اجتماعی در اسرائیل توسط حزب الله به مراتب خطرناک تر از حمله موشکی این حزب به نیروگاه برق و قطع شدن چند ساعته برق است.

بر اساس این گزارش ، یک افسر بلند پایه اسرائیلی در یگان موسوم به «پردازش داده ها و حفاظت الکترونیکی» در جمع خبرنگاران گفت: مختل شدن چند ساعته شبکه های اجتماعی اسرائیل توسط حزب الله به مراتب از خطر حملات موشکی این حزب به نیروگاه الخضیره که منجر به قطع چند ساعته برق خواهد شد، جدی تر است.

وی افزود: سامانه های غیر نظامی به اندازه ارتش از سیستم های حفاظتی برخوردار نیستند. توصیه می کنم که این حملات دستکم گرفته نشود زیرا به نحو گسترده ای زندگی ما را با نگرانی و اضطراب همراه می سازد.

رسانه های اسرائیلی اعلام کردند ارتش اسرائیل تنها نهاد رسمی نیست که در زمینه دفاع سایبری فعالیت دارد. پلیس، وزارت امنیت و موساد و دستگاه اطلاعاتی و شماری از سازمان های غیرنظامی نیز در این زمینه فعالیت دارند

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top