پنجشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۷
October 18, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


وزیر ارتباطات در گفت و گو با پارس فارس:

مردم آگاه هستند، به قولهای بی اساس توجه نمی کنند

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۲:۰۹       2/18893     
وزیر ارتباطات گفت: باوجود تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر همراهی با مردم برای ایجاد شور و نشاط انتخاباتی برای حضور حداکثری ؛ خنثی کردن توطئه دشمن و تداوم اقتدار مردم ایران در حضور؛ اما صداوسیما متاسفانه خیلی دیر و فقط با مناظره ها به موضوع مهم انتخابات پرداخت.

واعظی در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه سیاسی پایگاه خبری پارس فارس ضمن اعلام این مطلب تصریح کرد: مناظره ها موجب شد شور انتخاباتی فزون یابد.
وی ادامه داد: آگاهی بخشی مردم به زوایای دیگاهی کاندیدا ها وپرداختن به این مهم یکی از وظایف رسانه ملی است.
محمود واعظی دربخشی دیگر از این گفت و گو با تاکید بر افزایش حضور مردم در عرصه فعالیتهای انتخاباتی گفت: پس از برگزاری مناظره ها طبق نظرسنجی های دقیق ما، حضور مردم افزایش یافته است.
مردم دو راه دارند یا به تفکر هشت سال دوره رییس جمهور سابق رای دهند ویا به چهار سال اخیر که تفکری بدور از قولهای بی اساس بود رای دهند.
رییس حزب اعتدال و توسعه افزود: مردم اگاه هستند و بوضوح می دانند وعده هایی که درسابق داده شد مثل اشتغالزایی به میزان دو میلیون شغل یا وعده کاهش تورم و رشد براساس سند چشم انداز وعده هایی پوچ بود، وقتی که مردم با یک اقتصاد ویران مواجه شدند که مشکلاتشان را بیش از هرزمانی افزایش داد. وبجای رفاه و ایجاد شغل، اقتصادی درمانده را برای دولت حاضر بجا گذاشت.
وی ادامه داد: بنابراین مردم نسبت به ریخت و پاشها، وعده ها و دروغهای بی اساس کاملا آگاه و هوشیار هستند.
واعطی تاکید کرد: ما دراین انتخابات چه ریاست جمهوری وچه شوراها با یک حماسه حضور دیگری از مردم را شاهد خواهیم بود . مردم نسبت به وعده های دروغین اگاه و هوشیار هستند.

خبرنگار حوزه سیاسی پارس فارس : سینا بختیاری

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop