جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


وصل مجدد یارانه ثروتمندان شائبه انتخاباتی وجود دارد

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۲۰:۲۰       27/18837     
  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره وصل دوباره یارانه افراد غیرنیازمند پس از گذشت یکسال گفت: این کار خلاف قانون است و شائبه سیاسی و انتخاباتی دارد.

 

به گزارش سرویس اقتصادی پارس فارس، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس درباره وصل دوباره یارانه افراد غیرنیازمند پس از گذشت یکسال گفت: این کار خلاف قانون است و شائبه سیاسی و انتخاباتی دارد.

محمد حسینی در رابطه با وصل مجدد یارانه افراد غیرنیازمند پس از گذشت یکسال گفت: طبق ماده ۱۴ قانون بودجه سال ۹۵ حکمی وجود داشت که دولت موظف به حذف غیرنیازمندان یارانه بگیر بود، اما این وظیفه را به شکل کامل عملی نکرد.

وی تاکید کرد: این حکم در بودجه ۹۶ وجود ندارد، اما اگر طبق بررسی‌ها سرپرستی از یارانه حذف شد، دولت اجازه قانونی برای وصل کردن ندارد و شائبه سیاسی و انتخاباتی خواهد داشت.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه افزود: وصل مجدد یارانه غیر نیازمندانی که وزارت کار و رفاه به نتیجه رسیده، خلاف قانون است، مگر آنکه اشتباهی صدورت گرفته و یا توجه به اینکه گفته می‌شود، بیش از یک سال یارانه دریافت نکرده‌اند، احتمال اشتباه را به حداقل می‌رساند و به ندرت محاسبات غلط برای حذف غیر نیازمندان به وجود می‌آید.


دولت یازدهم در چهار سال اخیر با حذف یارانه غیرنیازمندان مخالف بوده و هیچ حکمی در قانون بودجه برای آن پیشنهاد نداده است و در بودجه سال ۹۶ نیز حکم صریحی برای حذف غیرنیازمندان وجود ندارد، بلکه به صورت ضمنی اشاره شده که یارانه افراد نیازمند بیشتر شود که منبع آن باید از محل حذف یارانه افراد غیر نیازمند تامین شود.

 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top