پنجشنبه، ۲۲ آذر ۱۳۹۷
December 13, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دوستم را به‌ خاطر خروپف خفه کردم!

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۷:۳۶       14/18811     
 «صدای خروپفش باعث ناراحتی خانواده‌ام شد. برای همین بینی‌اش را گرفتم تا صدای خروپفش قطع شود اما صبح متوجه شدم که مرده است. بعد جنازه‌اش را بیرون بردم و پشت خانه‌مان انداختم.»

به گزارش پایگاه خبری پارس فارس؛ روزنامه ایران نوشت: «پسر جوانی که پس‌ از مصرف مواد مخدر، دوستش را به‌ خاطر خروپف در خواب خفه کرده و با حکم دادگاه و تأیید دیوانعالی کشور در آستانه اعدام قرار گرفته بود، توانست با جلب رضایت اولیای دم و پرداخت یکصد میلیون تومان از قصاص نجات یابد. محاکمه این جوان صبح شنبه در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران آغاز شد تا این بار قضات دادگاه او را از جنبه عمومی جرم محاکمه کنند.

سیزدهم اردیبهشت سال ۸۹ جسد پسر یازده ساله‌ای به‌ نام «شهرام» که پشت ساختمان مسکونی‌شان افتاده بود، پیدا شد و پزشکان قانونی اعلام کردند پسر بچه را خفه کرده‌اند. کارآگاهان در جریان تحقیقات دریافتند شهرام با پسر جوانی به‌ نام «رامین»، ۲۲ ساله دوست بود که یک روز قبل از وقوع قتل با هم بوده‌اند. رامین پس‌ از دستگیری به کارآگاهان پلیس گفت: شب حادثه شهرام به‌ خانه ما آمد و با هم مواد مخدر مصرف کردیم. پس از این که خوابش برد، صدای خروپفش باعث ناراحتی خانواده‌ام شد. برای همین بینی‌اش را گرفتم تا صدای خروپفش قطع شود اما صبح متوجه شدم که مرده است. بعد جنازه‌اش را بیرون بردم و پشت خانه‌مان انداختم.

متهم به قتل پس از محاکمه به قصاص محکوم شد و زمانی‌ که با تأیید حکم قصاص یک قدم با چوبه‌دار فاصله داشت، توانست با جلب رضایت خانواده مقتول و پرداخت یک صد میلیون تومان از قصاص نجات یابد.

او صبح شنبه از زندان به شعبه چهارم دادگاه کیفری که با حضور قاضی عبداللهی- رئیس- و قاضی کیخوا - مستشار دادگاه - تشکیل جلسه داده بود انتقال داده شد تا از نظر جنبه عمومی جرم محاکمه شود. پس از پایان محاکمه، قضات وی را به ۸ سال حبس و یکصد ضربه شلاق محکوم کردند.»

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top