دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


در حوزه بهداشت و درمان کشور نه تنها تحول بلکه انقلاب رخ داد

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۹:۵۳       27/18552     
  احمد حمزه با بیان این که اثرات خدمات وزارت بهداشت در دولت یازدهم در تمام کشور به خوبی قابل مشاهده است تاکید کرد: در حوزه بهداشت و درمان کشور نه تنها تحول بلکه انقلاب رخ داد.  

 

نماینده مردم کهنوج، منوجان، قلعه گنج، رودبار جنوب و فاریاب در مجلس شورای اسلامی گفت: کل تخت‌های بیمارستانی کشور تا قبل از دولت یازدهم حدود ۸۳ هزار تخت بود اما در این دولت حداقل ۲۱ هزار تخت بیمارستانی ساخته و تحویل شد که به اندازه ۳۰ سال خدمت است.

به گزارش پارس فارس، وی خاطر نشان کرد: در طرح تحول سلامت، پرداختی مردم به ویژه محرومان و مستضعفان به نحوی چشمگیر بود که از هر فردی در مورد مهمترین خدمت دولت در داخل کشور بپرسید، قطعا از خدمات ارزشمند حوزه سلامت سخن خواهد گفت.

حمزه با بیان این که دولت یازدهم بیشترین خدمات در تاریخ انقلاب اسلامی را به منطقه محروم جنوب کرمان  کرده است  گفت: حضور وزیر بهداشت در منطقه محروم جنوب کرمان موید این نکته است که دولت، مناطق محروم را از یاد نبرده و تا آخرین لحظات عمر کاری خود، برای کاهش فاصله ها تلاش می کند.

نماینده کهنوج با بیان این که در کل دولت های بعد انقلاب، هیچ فردی به اندازه دکتر هاشمی به کرمان و مناطق جنوبی این استان، سفر نکرده است گفت: ۲۵۰۰  خانه بهداشت ساخته شد و ۶۵۰۰ پروژه بهداشتی و درمانی در کشور در حال اجراست.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top