پنجشنبه، ۲۶ مهر ۱۳۹۷
October 18, 2018
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


شهر آفتاب

روزی آفتابی در نمایشگاه کتاب

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۰:۵۷       2/18149     
 پارس فارس - سی امین دوره از نمایشگاه کتاب بین المللی با تنوعی خاص در گشت و گذار پارس فارس!

 به گزارش پایگاه خبری پارس فارس، خوشبختانه مردم همچنان پیگیری کتاب خوانی و نمایشگاه کتاب هستند.

با این حال که عصر دیجیتال در کنار تمامی عرصه های فرهنگی در حال پیشرفت است، ناشران هم به همراه این چرخه به روز میشوند!

در حال تولید اپلیکیشن های موبایل برای تمامی مخاطبین در هر سنی!

از ابتدای نمایشگاه که مردم را با اتوبوس های مخصوص حمل و نقل نمایشگاه از پارکینگ و مترو به سمت غرفه ها میروند، شور جالبی در جوان و پیر هست! 

در همین ابتدای راه به مردی با گریم نقره ای برخورد کردیم که با تابلویی در دستان خود رو به مردم لبخند میزد"آزمایش رایگان HIV کاملا محرمانه"

خوب همینطور در حال ذخیره انرژی مثبت در اطراف خود هستیم، کمی جلو تر به گروهی برخورد میکنیم که تشکیل شده از چندین زن با گریم و لباس های سفید در حال ایجاد حلقه هایی وسط خیابان های در حال تردد برای جلب توجه و کمک گرفتن برای کودکان بی سرپرست ایده بسیار جالبی داشتند! داخل پاکت های فال حافظ، نامه های فرشتگانی بود که از آرزوی کودکی خود نوشته بودند.

در حال گشت و گذار در غرفه های ناشران عمومی و خارجی هستیم، به کتاب ها بسیار جالب میرسیم که هر کدام چندین دقیقه ذهن هایمان را درگیر خود کردند، در حالی که در جستجوی مشکلات هم بودیم از اینرو شروع به مصاحبه کردیم اکثر غرفه داران از جایگاهشان و اطلاع رسانی نادرست در سی امین دوره نمایشگاه گلایه میکردند. همچنین در روز جمعه این هفته همزمان با مناظره دوم انتخابات 96 در سالن کودک  و نوجوان که از نظر بسیاری از ناشران بخش بسیار مهمی هست، پس از بارندگی شدید مردم با مشکل جدی مواجه شدند!

از مشکلات که بگذریم بعد از رد کردن رسانه ها و ستاد خبری، به بخش رسانه های دیجیتال در اخرین قسمت از نمایشگاه رسیدیم.

 

در این قسمت ایده های بسیار جالب، نرم افزار های آموزشی کاربردی درحال معرفی بودند با چندین تن از غرفه داران عزیز در این سالن ها مشغول گفت و گو شدیم، از این بخش میتوانید اطلاعات بسیار مفیدی کسب کنید.

 

در انتها پس از یه گشت طولانی در نمایشگاه کتاب به غرفه آخر و تفریحات سالم میرسیم که مردم در حال خندیدن، مسابقه دادن و رقابت های دوستانه بودند، از ابتدای سالن تیراندازی با کمان و تفنگ، فوتبال دستی،پینگ پنگ، ایر هاکی، پرتاب دارت، مسابقات ذهنی مثل شطرنج و... تمامی این تفریحات در اختیار مردم بود که غرفه دارانی بسیار خوشرو درحال پذیرایی از مردم گرم ما بودند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top