جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ظرفیت تولید نفت باز هم بیشتر می شود

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۸:۰۰       27/17972     
 مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: ایران محدودیتی برای افزایش ظرفیت تولیدی نفت خود ندارد و ظرفیت تولید بازهم بیشتر خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری پارس فارس در حاشیه روز نخست از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران علی کاردر در پاسخ به میزان اعلام کرد که ایران محدودیتی برای افزایش ظرفیت تولیدی نفت خود ندارد.
 
کاردر اظهار کرد: در نشست اوپک محدودیتی برای افزایش ظرفیت نولید نفت در نظر گرفته نشده است و ما می توانیم ظرفیت تولید خود را بالا ببریم.
 
وی در مورد تولید نفت در چهارچوب توافق اوپک اعلام کرد: دولت در مورد افزایش و کاهش تولید نفت تصمیم گیرنده است و شرکت ملی نفت ایران تصمیم دولت را هرچه باشد پیاده می کند.
 
این مقام نفتی همچنین در رابطه با تهدید مقام های هندی برای کاهش واردات نفت کشورمان در صورت نگرفتن قرارداد میدان گازی فرزاد b عنوان کرد: همانطور که وزیر نفت هم اشاره کردند در صورتیکه قراردادی بخواهد با تهدید شروع شود قطعا در بلندمدت پیش نخواهد رفت.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top