پنجشنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
September 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


لاریجانی در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز و پترویشیمی؛

دستکاری توافق هسته ای می تواند مسائل جدیدی را مطرح کند/ ایران به برجام پایبند است

۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۲:۱۱       15/17931     
  رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دستکاری کردن توافق هسته ای می تواند مسائل جدیدی را ایجاد کند البته ایران به این تعهد و توافق پایبند است .

 به گزارش پارس فارس ، علی لاریجانی روز شنبه در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با یادآوری این که در آمریکا در مورد توافق هسته ای حرف هایی زده می شود، افزود: توافق هسته ای موضوعی نبود که ایران به سقف مطالباتش برسد. این روزها در حرف ها و گفت و گوها این موضوع مطرح می شود که در توافق هسته مناقشات زیاد وجود دارد اما آنچه پذیرفت کف خواسته های ما بود.
وی خاطرنشان کرد: باید توجه داشت دست کاری کردن توافق هسته ای می تواند مسائل جدیدی را ایجاد کند البته ایران به این توافق و تعهد پایبند است و این به دلیل روش کار ایران است.

** در این دوره تلاش سنجیده و به هنگامی در حوزه نفت و گاز صورت گرفته است
رئیس مجلس در بخش دیگری از سخنانش درمورد برگزاری این نمایشگاه گفت: من از نزدیک اقدامات وزارت نفت را مشاهده و تایید می کنم که در این دوره تلاش های سنجیده و به هنگام در حوزه نفت و گاز صورت گرفته و از منابع به خوبی استفاده شده است، این در حالی است که ملاحظات زیادی وجود داشته است.
به گزارش ایرنا، بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی صبح امروز با حضور علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، بیژن زنگنه وزیر نفت، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مسئولان و فعالان صنعت نفت
و نمایندگان چهار هزار شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop