دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


آغاز عملیات فنی زمین چمن ورزشگاه فینال جام جهانی ۲۰۱۸

۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۲۱:۳۰       27/17906     
  معاون ساخت و سیاست شهری شهرداری مسکو از آغاز عملیات فنی مربوط به قوانین بازی زمین چمن ورزشگاه فینال جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تحت نظر فیفا خبر داد.  

 

به گزارش خبرگزاری پارس فارس، مارات خوسنولین به خبرنگاران گفت: متخصصان طبق آخرین معیارهای فیفا علامت‌گذاری‌های زمین چمن ورزشگاه لوژنیکی مسکو با توجه به طول، عرض و ضخامت میله‌های دروازه‌ها را آغاز کردند.

معاون ساخت و سیاست شهری شهرداری مسکو ادامه داد: چمن ورزشگاه لوژنیکی مسکو مجهز به مدرن‌ترین سیستم سرمایشی و گرمایشی است. فیفا باعث شده تا الزامات موردنیاز در بهترین سطح ممکن روی زمین چمن ورزشگاه اجرا شود.

ابعاد زمین چمن ورزشگاه لوژنیکی مسکو به عنوان محل برگزاری مراسم و بازی افتتاحیه و بازی فینال جام‌جهانی 2018 به طول 105 متر و عرض 68 متر است. خطوط قانونی و منحنی زمین نیز با دقت 100 درصدی و توسط ماشین  با رنگ سفید مخصوص بافان انجام خواهد شد.

خوسنولین در خاتمه یادآور شد: به لطف سیستم مدرن گرمایشی، زمین چمن ورزشگاه لوژنیکی مسکو در هر زمانی از طول سال قابل بازی فوتبال است. این سیستم با ایجاد گرمای مصنوعی به سطح پایه چمن اجازه بازی حتی در هوای منفی 15 درجه را می‌دهد.

جام‌جهانی 2018 روسیه با شرکت 32 تیم در 12 ورزشگاه 11 شهر این کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top