چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


قالیباف: غرب باید به برجام متعهد بوده و آن را انجام دهد

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۲۲:۴۹       27/17860     
  کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: مردم آثار رفع تحریم‌ها را در زندگی خود نمی‌بینند.

محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما، با بیان اینکه برجام یک تعهد است و هر دولتی از جمله «دولت مردم» از این تعهد حمایت و دفاع خواهد کرد، گفت: طبیعتاً طرف مقابل هم باید به برجام متعهد بوده و آن را انجام بدهد.

به گزارش پارس فارس، وی ادامه داد: مشکل در این است که در زمان به نتیجه رسیدن برجام، مذاکرات عمدتاً سیاسی و حقوقی بود و در اواخر نیز بخش فنی به آن اضافه شد که آقای صالحی برای این موضوع به مذاکرات رفتند.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: ضعف دولت از اینجا ناشی شد که در زمینه تحریم‌ها و در بخش‌های اقتصادی، پولی و مالی آن‌ طوری که باید و شاید کارشناسان درگیر نشدند و دولت هم نتوانست این کار را آنطور که باید و شاید انجام بدهد.

قالیباف افزود: دولت امروز تعهدات خودش را در داخل انجام داده، ولی قدرت و حوزه نفوذ ندارد که از ظرفیت‌های طرف مقابل استفاده و آن را تحقق دهد، در واقع چک را گرفته‌اند اما نمی‌توانند تبدیل به پول کنند.

وی گفت: مردم می‌گویند، خُب تحریم‌ها حل شد، اما آثار آن را در زندگی مان نمی‌بینیم‌ نه تنها آثار رفع تحریم ها را نمی بینیم که حتی عکس آن را هم شاهد هستیم، یعنی امروز فروش کالاهای اروپایی به ایران سرعت گرفته و اتفاقی در صادرات و اقتصاد ما نیفتاده است.

 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop