چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اعتراض صبایی‌ها به داوری عجیب

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۲۲:۳۹       27/17859     
دیدار صبا و استقلال خوزستان یکی از پر حاشیه ترین دیدارهای هفته پایانی رقابت های لیگ برتر بود که با سقوط تیم قمی همراه شد.​​​​​​​

 

به گزارش "پارس فارس"، در این دیدار پرحاشیه، اشکان خورشیدی داور مسابقه با اعتراض های شدیدی از سوی تماشاگران مواجه شد تا جایی که او توسط آمبولانس از ورزشگاه یادگار امام به سمت هتل راهی شد. 


سقوط تلخ صبایی ها برای طرفداران صبا قابل باور نبود و آنها با شدید ترین اعتراض ها داور بازی را مقصر دانسته و مورد هجوم قرار دادند. 


پس از پایان مسابقه طرفداران خشمگین صبا در بیرون ورزشگاه انتظار داور مسابقه را می کشیدند که او با نظر مسئولان امنیتی ورزشگاه را ترک نگفت. پس از حدود 30 دقیقه و در حالی که عده ای طرفدار همچنان در بیرون ورزشگاه حاضر بودند تصمیم گرفته شد که خورشیدی به داخل ورزشگاه باز گردد و به وسیله آمبولانس از ورزشگاه یادگار امام خارج شود تا اینگونه به صورت مخفیانه به هتل محل اقامتش بازگردد. 

 

گفتنی است تصویر زیر یکی از طرفداران صبا است که پس از سوت پایان مسابقه قصد حمله به داور را داشت که البته توسط نیروهای امنیتی مهار شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop