دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
September 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ترامپ از دیدار با پوتین منصرف خواهد شد

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۷:۵۳       27/17783     
 یکی از سناتورهای روس در واکنش به دیدار احتمالی رووسای جمهور آمریکا و روسیه گفت، رئیس جمهور آمریکا از این دیدار صرف نظر خواهد کرد.  

 

به گزارش خبرگزاری پارس فارس، به نقل از ریانووستی، «آلکسی پوشکوف» رئیس کمیته بین الملل دوما در واکنش به صحبت تلفنی «ترامپ» و «پوتین» و قرار آن ها مبنی بر ترتیب دادن دیداری دو طرفه در خلال اجلاس جی بیست گفت، ترامپ از دیدار با پوتین منصرف خواهد شد.

پوشکوف در حساب توییتر خود نوشت:

دیدار دو جانبه ترامپ و پوتین قرار است در حاشیه اجلاس جی بیست صورت بگیرد، اما ترامپ از این دیدار منصرف خواهد شد. چرا که او در آمریکا دشمنانی دارد و از ترس آن ها به این دیدار تن نخواهد داد. 

پوتین و ترامپ روز گذشته با یکدیگر تماس تلفنی داشتند و در این تماس در خصوص چشم انداز همکاری های مشترک دو طرفه آمریکا و روسیه و مبارزه با تروریسم در منطقه و به ویژه سوریه گفتگو کردند. همچنین آن ها برنامه ریزی کردند که در حاشیه نشست گروه بیست که در هامبورگ برگزار خواهد شد، دیداری دو جانبه داشته باشند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top