دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
September 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


مستندساز برنده اسکار در نمایش انفرادی «شرایط تسلیم من»

مایکل مور روی صحنه برادوی به جنگ ترامپ می‌رود

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۲:۳۱       15/17753     
 مایکل مور قصد دارد با روی صحنه بردن نمایشی انفرادی در تئاتر برادوی، دونالد ترامپ رییس جمهور فعلی امریکا را هدف حمله قرار دهد. این اجرا با عنوان «مایکل مور در برادوی: شرایط تسلیم من» به کارگردانی مایکل مور از ژوییه آینده در تماشاخانه «بلاسکو» روی صحنه می‌رود. مستندساز برنده اسکار این نمایش را به عنوان اجرایی کاملا جدید و مستقل از برنامه زنده‌ای که موضوع فیلم اخیرش «مایکل مور در ترامپلند» بود، توصیف کرده است.

 

به گزارش «نیویورک تایمز»، در هر اجرا مور به اخبار همان روز واکنش نشان خواهد داد و گاهی اوقات، نمایش خود را با حضور مهمانان سرشناسی که از پیش دعوت شده‌اند، روی صحنه خواهد برد. هدف از اجرای این نمایش هجوآمیز، بی‌اعتبار کردن ترامپ و دستگاه‌های اجرایی اوست.

مستندساز 63 ساله در توضیح این نکته گفته است: «ما به لشکری از هجونویسان احتیاج داریم. پاشنه آشیل او (ترامپ) زیادی نازک‌نارنجی بودنش است.» کارگردان مستند «فارنهایت 11/9» همچنین یادآور شده در هر اجرا جایگاه مخصوص رییس جمهور در سالن بلاسکو رزرو باقی خواهد ماند:‌ «این جایگاه خالی می‌ماند، تا او بیاید و آنجا بنشیند. امیدوارم خودش یا خانواده‌اش برای تماشای نمایش بیایند. یا حتی مایک پنس. قول می‌دهیم او را هو نکنیم!»

دوره اجرای این نمایش 12 هفته اعلام شده است. اگرچه نقد سیاست روز در تولیدات جمع و جور برادوی امری نسبتا مرسوم است، اما نقد سیاسی در نمایش‌های صحنه‌ای با چنین ابعاد گسترده‌ای فوق‌العاده نادر به شمار می‌رود، خصوصا نمایشی که حضور رییس جمهور را به چالش کشیده باشد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

اشتراک گذاریTop