دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دستگیری عاملین گروگانگیری در کرمان

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۲۲:۰۷       27/17699     
  دادستان عمومی و انقلاب کرمان از وقوع یک فقره آدم‌ربایی در شهر کرمان خبر داد و گفت: گروگان‌گیران از اتباع غیر مجاز افغانی بوده‌اند.

 

به گزارش سرویس حوادث پارس فارس، «دادخدا سالاری» در تشریح جزئیات این خبر اظهار کرد: متهم «ذ.ح» با سوار کردن یکی از کارگران افاغنه میدان کوثر شهر کرمان به بهانه انجام یکسری کار ساختمانی وی را به یکی از شهرک‌های حاشیه شهر کرمان می‌برد.


وی افزود: گروگانگیر سپس با آب حاوی مواد بیهوش‌کننده اقدام به بیهوشی این فرد می‌کند و پس از دو روز گروگانگیری، خانواده وی مبلغ سیصد میلیون ریال به حساب گروگانگیران واریز می‌کند و سپس آزاد می‌شود.

این مقام قضایی یادآور شد: پس از دریافت این گزارش، رسیدگی به این موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت و طی یکسری اقدامات اطلاعاتی از سوی پلیس اطلاعات و امنیت کرمان دو نفر از گروگانگیران در حاشیه شهر کرمان دستگیر و پرونده در حال رسیدگی و تحقیقات تکمیلی در حال انجام است و متهمین هم‌اکنون در  بازداشت به سر می‌برند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top