جمعه، ۲۸ دی ۱۳۹۷
January 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


واعظی خطاب به مخالفان فضای مجازی :

کسانی که می گویند فضای مجازی بسته شود ،برای انتخابات اقدام به خرید انبوه کانال کرده اند

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۴:۵۹       15/17647     
  وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: همان کسانی که فضای مجازی را تهدید می کنند و می گویندباید بسته شود، خودشان بیشترین استفاده را از این فضا می برند و رفته اند شبکه ها و کانال های پرمخاطب را برای انتخابات خریده اند، اگر بد است چرا اینکار را کرده اند؟

 محمود واعظی روز سه شنبه در حاشیه بیست و پنجمین کنفرانس مهندسی برق ایران در جمع خبرنگاران،‌اظهار داشت : با فضای مجازی نمی توان سیاه و سفید برخورد کرد و گفت بطور مطلق بد یا بطور مطلق خوب است،‌ خوبی و بدی فضای مجازی به نوع استفاده ما مربوط می شود .
عضوهیات دولت ادامه داد: فضای مجازی فرصت های بی نظیری در زمینه اشتغال، اطلاع رسانی، شفاف سازی ودر زمینه دسترسی آزاد مردم به اطلاعات آفریده است .
واعظی افزود: البته صفحاتی هم دارد که نامناسب و ضد اخلاقی است و ما همواره و از ابتدای این دولت با تمام وجود به دنبال آن بودیم که صفحاتی که غیر اخلاقی و مستهجن و ضد اسلام و ضد امنیت ،خط قرمز ما است و به همین دلیل بر روی فیلترینگ هوشمند سرمایه گذاری شده و دو فاز آن آغاز و اکنون وارد فاز سوم شده ایم .
وزیرارتباطات گفت: کاندیداها باید اقدامات انجام شده را مد نظر قرار دهند و به طور یکجانبه قضاوت نکنند.
واعظی افزود: دولت یازدهم طرح های بسیاری در جهت توسعه ارتباطات در کشور انجام داده است .

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top