دوشنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
September 16, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کره جنوبی به تهدیدهای ترامپ واکنش نشان داد

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۷:۰۲       26/17422     
وزیر مالی کره جنوبی گفت که دولت این کشور در حال حاضر بر روی کم کردن کسری تراز تجاری با ایالات متحده کار می‌کند.

 

به گزارش خبرگزاری پارس فارس، «یو ایل هو» روز یکشنبه گفت: دولت در حال حاضر بر روی کم کردن کسری تراز تجاری با ایالات متحده کار می‌کند؛ این اشاره ای به صحبت های روز سه شنبه دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده دارد که  گفته بود واشنگتن در مورد قرارداد تجارت آزاد دو کشور دوباره مذاکره خواهد کرد و یا حجم آن را کاهش می‌دهد چرا که کسری تراز تجاری آمریکا در این قرارداد به زیان منافع آمریکاست.

 

وی در صحبت های تلویزیونی خود اضافه کرد: انتظار ندارد توافق تجارت آزاد لغو شود. این قرارداد از سال ۲۰۱۲ برقرار است.

 

یو ادامه داد : اگر یک طرف قرارداد بخواهد آنرا لغو کند این قرارداد ۶ ماه پس از این درخواست قابل لغو خواهد بود. اما ما هنوز فکر می‌کنیم چنیین اتفاقی نخواهد افتاد.  ما احساس می کنیم گفتگوهایی به هر شکل ممکن در مورد مذاکره مجدد این قرارداد انجام خواهد شد و ما برای این کار خود را آماده کرده ایم 

 

یو گفته های قبلی خود مبنی بر اینکه سئول هنوز درخواست رسمی  برای گفتگوی مجدد درباره توافق تجارت دوجانبه از سوی واشنگتن دریافت نکرده است را تکرار کرد. تهدید ترامپ برای لغو پیمان تجاری در مصاحبه با رویترز در روز جمعه ارزش پول و سهام کره جنوبی  ( KRW , KS۱۱ ) را کاهش داد.

 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top