پنجشنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۷
January 24, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


شایعه استعفای طاهری تکذیب شد

خمارلو: مدیر عامل پرسپولیس به کار خود ادامه می دهد

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۸:۴۰       28/17297     
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس شایعه استعفای علی اکبر طاهری را تکذیب کرد

 

به گزارش پارس فارس، پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره حواشی بلیت های بازی این تیم مقابل الوحده گفت: من هم با شنیدن خبر استعفای آقای طاهری تعجب کردم. قبل از آنکه به ورزشگاه بیایم با آقای طاهری در خصوص بازی حساس‌مان مقابل الوحده امارات جلسه برگزار کردیم و بحث فروش بلیت این بازی مطرح بود. البته باید خبر خوشی هم به هواداران پرسپولیس از طریق رسانه شما بدهم که بلیت بازی در طبقات مختلف با تخفیف چشمگیری روبه‌رو شده و این موضوع را فردا یا پس فردا بعد از آنکه هیات مدیره قیمت دقیق را مصوب کردند به هواداران اعلام خواهیم کرد.


او در مورد شایعه استعفا علی اکبر طاهری، مدیر عامل پرسپولیس هم افزود: اصلا چنین چیزی نبوده و ایشان کار خودشان را ادامه می‌دهند. ما هم علاوه بر برگزاری این بازی دو بازی حساس دیگر داریم؛ بازی با سیاه‌جامگان آخرین بازی ما در لیگ است که بحث سقوط‌کننده‌ها لیگ در این بازی مطرح است که برای سایر رقبا حساس است. اما دیگر بازی حساس ما دیدار با الوحده است که به برد آن بازی امیدوار هستیم و منتظر حضور هواداران پرشورمان در آن بازی باشیم.


خمارلو در پاسخ به آخرین وضعیت اعتصاب بازیکنان هم گفت: درباره اعتصاب آقای طاهری صحبت کردند و بهترین صحبت را ایشان داشتند و قطعا اگر منابع مالی باشگاه تامین شود پرداختی بازیکنان هم صورت می‌گیرد تا اینکه اتفاقات بخواهد بیفتد. اگر بازیکن تمرین نکنند فکر می‌کنم اثرش را امروز در ورزشگاه می‌بینید. در حالی که پرسپولیس قهرمان شده و بازی خانگی هست اما هنوز شاهد حضور 5 هزار هوادار هم نیستیم و فکر می‌کنم این بهترین پاسخ هواداران به اعتصاب باشد.

 
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop