شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۷
February 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سه قطبی شدن انتخابات

روحانی برنده انتخابات است

۷ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۹:۵۵       2/17130     
 به گزارش اختصاصی از پایگاه خبری پارس فارس : هیچ رقابت سنگینی برای دکتر روحانی وجود ندارد، روحانی با بیش از 60% آرا پیروز انتخابات پیش رو است.

 دکتر علی جنتی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار حوزه سیاسی پارس فارس در دیدار با اعضای شورای سیاستگذاری پایگاه خبری پارس فارس ضمن تاکید بر پیروزی دکتر روحانی با اکثریت آرا افزود :
ثبات آرای اصول گرایان دچار دوگانگی هایی است که در صورت عدم وفاق آنان درباره یک کاندیدای واحد؛ در انتخابات، سه قطبی شده و این به نفع اصلاح طلبان و اعتدالیون است.

وی تاکید کرد: هیچ رقابت سنگینی برای روحانی وجود ندارد و این دوره با رای حتی بیشتر از انتخابات دوره قبل روحانی پیروز قطعی است
دکتر جنتی با اشاره به این که کاندیداهای ریاست جمهوری با شرایط حاضر به احتمال زیاد در رقابت سه قطبی خواهد بود.اظهار داشت : این که اصول گرایان به اجماع نرسیدند درواقع شکست را پذیرفتند
شایان ذکراست؛ در دیدار اعضا شورای سیاستگذاری پارس فارس با دکتر علی جنتی وزیر ارشاد دولت تدبیر و امید،که در محل ستاد مرکزی انتخابات دکتر روحانی برگزارشد، شهره ماهی صفت ، سینا بختیاری ، بابک نیک دهقان ، زینت داودی ... حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

عکاس : شایان شیخ زاده

خبرنگار حوزه سیاسی پارس فارس : سینا بختیاری

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top