دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸
October 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


۳۰۰ هزار نیروی پلیس آماده برگزاری انتخابات امن

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۰:۰۱       0/16793     
رئیس پلیس کشور، از آمادگی کامل نیروی انتظامی با ۳۰۰ هزار نیرو برای برگزاری انتخابات امن در کشور خبر داد

سردار حسین اشتری در جمع خبرنگاران درباره اولویت های ناجا برای برگزاری انتخابات، گفت: ناجا با آمادگی کامل و توان حد اکثری آماده برگزاری انتخاباتی امن است با همکاری خوب مردم و دستگاه ها امیدواریم انتخاباتی امن داشته باشیم ناجا با ۳۰۰ هزار نفر نیرو در انتخابات حضور دارد.

وی افزود: هر گونه تجمع باید با مجوز باشد بدون مجوزها را ناجا برخورد می کند در خصوص استفاده از فضای مجازی ستاد انتخابات دستورالعمل هایی ارائه داده که افراد و احزاب باید در چارچوب آن حرکت و فعالیت کنند پلیس فتا همه کانال ها را رصد می کند و با متخلفین برخورد می شود.

سردار اشتری ادامه داد: بعد از اعلام اسامی تایید صلاحیت شدگان خوشبختانه کاندیداها تمکین کردند و اتفاقی نیفتاد ولی تا پایان برگزاری انتخابات ناجا در آماده باش کامل است.

وی افزود: وضعیت امنیتی در مرزهای کشور بسیار مطلوب است و تا کنون هیچ موردی نداشته ایم. وزیر اطلاعات اعلام کرده بود که ۳۵ مورد برخوردهای ضد تروریستی داشتیم که فقط ۵ مورد اطلاع رسانی شده است وظیفه امنیت در مرزها بر عهده مرزبانی است و اگر دستگاه های دیگر همکاری می کنند فقط کارشان کمک کردن است همه وظایف بر عهده ناجا است لذا همه تحرکات در مرزها و در شهرها رصد می شود و با کوچکترین تخلفی برخورد خواهد شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop