پنجشنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
September 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


لس آنجلس تایمز؛ سکوت روحانی در برابر تهدیدات ترامپ

۱ اردیبهشت ۱۳۹۶       ۱۹:۰۷       0/16784     
دولت ترامپ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران تهدیدات علیه ایران را افزایش داده است، اما تنها با سکوت دولت روحانی روبرو شده است و به نظر می رسد که ایران اکنون موج انتقادات خود از واشنگتن را متوقف کرده است.

به گزارش پارس فارس، روزنامه آمریکایی لس آنجلس تایمز در گزارشی به انتخابات ایران و افزایش تهدیدات ترامپ علیه ایران و سکوت ایران پرداخت و نوشت: در حالیکه هر روز به انتخابات ریاست جمهوری ایران نزدیک و نزدیک تر میشویم، برخی از آمارها حاکی از بهبود اوضاع انتخاباتی ایران دارند ولی همچنان در ایران بسیاری از منتقدان مخالف رویه حسن روحانی می باشند.

 

این روزنامه افزود: دولت ترامپ در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران تهدیدات علیه ایران را افزایش داده است، اما تنها با سکوت دولت روحانی روبرو شده است و به نظر می رسد که ایران اکنون موج انتقادات خود از واشنگتن را متوقف کرده است.

 

این روزنامه آمریکایی افزود: وزیر امور خارجه آمریکا نیز در هفته جاری ایران را به عنصر ناامنی جهان متهم کرد و خواستار افزایش فشارها به ایران شد و خبرهایی نیز رسیده است که دولت ترامپ درصدد افزایش تحریم ها علیه تهران می باشد.

 

 

لس آنجلس تایمز در ادامه افزود: در حالی که بسیاری از تحریم های آمریکا علیه ایران در سال گذشته برداشته شدند اما محدودیت های وزارت خزانه داری آمریکا علیه ایران همچنان باقیست و اصولگرایان در ایران بر این باورند که برجام نتوانسته است همچنان مشکلات اقتصادی ایران را حل کند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop