پنجشنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
September 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


فرمان جدید ترامپ: آمریکایی بخرید، آمریکایی استخدام کنید

۳۰ فروردین ۱۳۹۶       ۱۷:۲۶       0/16730     
ترامپ فرمان موسوم به «آمریکایی بخرید، آمریکایی استخدام کنید» را در جریان بازدید از یک کارخانه تولید ابزارآلات در شهر کنوشا در ایالت ویسکانسن امضا کرد.

به گزارش پارس فارس، دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده روز سه شنبه یک فرمان اجرایی جدید موسوم به «آمریکایی بخرید، آمریکایی استخدام کنید» را برای حمایت از نیروی کار آمریکایی امضا کرد و گفت این فرمان مانع سوء استفاده از برنامه صدور ویزا برای جذب نیروی کار ماهر می‌شود.

 

به گفته او «ویزاهای اچ وان بی، در حال حاضر، مانند قرعه کشی لاتاری صادر می‌شوند و این درست نیست. باید آنها را به ماهرترین متقاضیان با بالاترین حقوق‌ها داد و این افراد هم هرگز نباید جانشین آمریکایی‌ها شوند.»

 

فرمان اجرایی جدید ترامپ، از مراکز و نهادهای مربوطه می‌خواهد ضوابط جدیدی را به منظور پیشگیری از تقلب در امور مهاجرتی و سوء استفاده از برنامه صدور ویزاهای کار برای نیروی کار ماهر پیشنهاد دهند.

 

به گزارش صدای آمریکا، تقویت بخش صنعت و بهبود اوضاع اقتصادی از وعده های اصلی دونالد ترامپ در طول مبارزات انتخاباتی بوده و این فرمان اجرایی نیز در راستای شعار انتخاباتی او صادر شده است.

 

ترامپ برخی شرکت‌های فناوری آمریکایی را به سوء استفاده از برنامه صدور روادید کار متهم کرده و معتقد است با جذب نیروی کار خارجی ارزان، فرصت‌های شغلی مناسب را از آمریکایی‌ها می‌گیرند.

 

صنایع و شرکت‌‌های آمریکا، در مقابل، صدور ویزای (H-1B) را ضروری دانسته و می‌گویند این برنامه دانشجویان خارجی را به ماندن در ایالات متحده، پس از اتمام تحصیلاتشان در رشته‌های تخصصی، ترغیب می‌کند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop