پنجشنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
September 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


عملیات هلی برن ائتلاف بین‌المللی در حومه دیر الزور سوریه

۲۸ فروردین ۱۳۹۶       ۱۶:۰۴       0/16616     
هواپیماهای وابسته به ائتلاف بین‌المللی به رهبری آمریکا بار دیگر دست به عملیات هلی برن در حومه شرقی دیر الزور زدند که تحت کنترل داعش است.

به گزارش پارس فارس، منابع محلی به اسکای نیوز گفتند، هواپیماهایی از نوع آپاچی دست به عملیات هلی برن در این منطقه و در نزدیکی ایستگاه "تی ۲ " در مناطق بیابانی در جنوب شهر المیادین در شرق سوریه زدند و ده‌ها نیرو را در نزدیکی این ایستگاه پیاده کرده و این نیروهای نظامی وارد این منطقه شدند که یکی از نقاط امدادرسانی نظامی داعش است و شامل انبارهای سلاح و تعداد زیادی از عناصر داعش می‌شود به نظر می‌رسد این عملیات انبارهای سلاح داعش را هدف قرار داده بود.

این منابع افزودند، این عملیات ۲۰ دقیقه طول کشیده و بعد نیروها بعد از انجام عملیات از منطقه خارج شده‌اند.

منابع تاکید کردند، داعش در پی این عملیات تجهیزاتی را به میادین نفتی کوینکو، الجفره و التنک فرستاد و ده‌ها ایست بازرسی را در شهر میادین، الشعییطات، البوکمال‌ و اطراف آن ایجاد کرد.

این دومین عملیات هلی برن در دیر الزور است عملیات اول در مرزهای اداری بین دو استان رقه و دیر الزور در هفتم آوریل انجام شد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop