دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸
September 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دریافت وام 10 میلیون تومانی بیش از 800 هزار زوج جوان در سال 95

۲۸ فروردین ۱۳۹۶       ۱۲:۰۳       0/16591     
مدیر کل ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از دریافت وام 10 میلیون تومانی ازدواج بیش از 800 هزار زوج در سال گذشته خبر داد.

پارس فارس - ناصر صبحی مدیر کل ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان   با اشاره به برنامه‌های امسال وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: طرح ملی آموزش 2 هزار و 500 مدرس برای یادگیری مهارت‌های پیش از ازدواج، تدوین و گزارش کارگاه‌های کاهش طلاق بر اساس تفاهم نامه وزارت کشور، برگزاری جشنواره ملی ازدواج و خانواده جوان، تکمیل و ثبت مجامع خیرین ازدواج استانی و مجمع خیرین ازدواج ملی جزء برنامه های در دستور کار این سازمان است.

 
وی در ادمه افزود: همچنین در سراسر کشور 750 هزار زوج آموزش‌های لازم را برای یادگیری مهارت های زندگی آموزش خواهند دید و در صورت تامین اعتبار دوره‌های میانی و پیشرفته تربیت مدرسان ازدواج و خانواده اجرا و برگزار می شود.
 
مدیر کل ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد: ارایه تسهیلات مجامع خیرین استانی امسال مورد توجه و جزء برنامه های  وزارت ورزش و جوانان است.
 
صبحی اشاره کرد: سال گذشته 10 میلیون تومان وام ازدواج برای حدود یک میلیون متقاضی در نظر گرفته شده بود که از این تعداد بیش از 800 هزار نفر وام را دریافت و ما بقی در نوبت انتظار هستند.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top