پنجشنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸
June 27, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


«هری پاتر» جوایز اولیویه را جارو کرد

۲۱ فروردین ۱۳۹۶       ۱۰:۳۴       0/16430     
 «هری پاتر و بچه ملعون» که نسخه اقتباسی نمایشی از جهان شگفت‌انگیز ساخته جی.کی.رولینگ است، دیشب برنده اصلی جوایز اولیویه در عرصه نمایش بریتانیا بود.

«هری پاتر و بچه ملعون» با دریافت ۹ جایزه از جوایز اولیویه برنده قطعی مراسم اهدای جوایز اولیویه بود که در لندن برگزار شد.
این نمایش که در ۱۱ بخش نامزد دریافت جایزه شده بود در واقع بر مبنای کتاب هشتم رولینگ در جهان جادوگران ساخته شد. این نمایش جایزه بهترین نمایش، بهترین بازیگر، بهترین بازیگر مرد و زن نقش مکمل و بهترین کارگردانی را دریافت کرد.
جان تیفانی در سخنرانی دریافت جایزه خود این موفقیت را به قدرت خیال‌پردازی در این داستان مرتبط دانست. جیمی پارکر هم که در این نمایش در نقش هری بزرگسال بازی کرده جایزه بهترین بازیگر را دریافت کرد و گوی رقابت را از بزرگانی چون ایان مک‌کلن و اد هریس ربود.
آنتونی بویل که در نقش اسکورپیوس مالفوی بازی کرد جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل را برد و جایزه بهترین بازیگر زن مکمل به نوما دومزونی برای ایفای نقش هرمیونی بزرگسال رسید.
وی هنگام دریافت جایزه از رولینگ برای خلق این شخصیت تشکر کرد.
این نمایش همچنین موفق به کسب جایزه نورپردازی، بهترین صدابرداری و بهترین طراحی لباس هم شد و در عین حال جایزه بهترین طراحی صحنه را نیز به خانه برد.
دیگر برندگان مراسم که در آلبرت رویال هال لندن برگزار شد نمایشی با عنوان «مدرسه راک» بود که جایزه موسیقی را دریافت کرد.
جایز بهترین بازیگر زن به بیلی پیپر بازیگر نقش «یرما» اقتباسی از نمایش فدریکو گارسیا لورکا تعلق گرفت.
جایزه ویژه یک عمر نیز به بازیگر و کارگردان کنت برانا برای تاثیر عمیق وی در نمایش بریتانیا اهدا شد. 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top