جمعه، ۱ شهریور ۱۳۹۸
August 23, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


واکنش ستاره استقلال به مطلبی که ای‌اف‌سی برایش نوشت

۲۰ فروردین ۱۳۹۶       ۱۲:۰۳       0/16421     
 لیگ برتر - اسماعیلی می‌گوید حالا وظیفه سنگین‌تری در استقلال خواهد داشت.   

به گزارش خبرگزاری پارس فارس، استقلالی ها می گویند فرشید اسماعیلی می تواند یکی مثل مجتبی جباری باشد. او در فصل جاری، این مسئله را بیش از گذشته ثابت کرد. فرشید در نیم فصل دوم که آزادانه تر بازی کرد، هم گل زد و هم گل ساخت تا یکی از مهره های کلیدی استقلال باشد. 

این پیشرفت فرشید حتی از چشم کنفدراسیون فوتبال آسیا هم پنهان نماند. روز گذشته سایت afc در مطلبی او را یکی از جوان های آینده دار فوتبال ایران و آسیا نام برد و نوشت: «اسماعیلی در بازی استقلال مقابل لوکولوموتیو گل زد و استقلال این بازی را دو بر صفر برد. اسماعیلی در سه بازی اول استقلال در گروه A بسیار قدرتمند ظاهر شد. او در ۱۷ رویارویی تن به تن با رقیبان توانست خوب عمل کند.» 

این بازیکن در واکنش به چنین اتفاقی به روزنامه خبرورزشی می گوید: «راستش من زیاد به این چیزها فکر نمی کنم و تمرکزم روی بازی ها و تمرینات است. اینکه کنفدراسیون از من به عنوان یکی از جوان های آینده دار یاد کرده و به من توجه دارد، برایم جای خوشحالی دارد و وظایفم را سنگین تر می کند. ولی سرم را با این چیزها گرم نمی کنم. در آسیا فوتبالیست های جوان زیادی حضور دارند. جوان ها هم با انگیزه هستند و دوست دارند خودشان را نشان دهند. من هم باید هر روز بهتر از روز قبل باشم تا بتوانم پیشرفتم را ادامه دهم. وقتی بازیکنی در استقلال بتواند موفق باشد، در واقع این موفقیت متعلق به خودش نیست و متعلق به باشگاه و هوادرانش است. ما یک تیم هستیم و همه در کنار هم تلاش می کنیم باشگاه موفق باشد.»

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top