چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس: حمله آمریکا به سوریه در راستای انتقام از محور مقاومت بود

۱۹ فروردین ۱۳۹۶       ۱۱:۲۳       0/16393     
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی حملات آمریکا به سوریه را در راستای انتقامجویی از پیروزی‌های محور مقاومت عنوان کرد و گفت که این اتفاقات مواضع آمریکا نسبت به خاورمیانه را روشن می‌کند.

علیرضا رحیمی اظهار کرد: حملات موشکی اخیر امریکا به سوریه، تحولات سوریه و رویکرد امریکا نسبت به سوریه را در وضع جدیدی قرار داد، ضمن اینکه این حمله رویکرد جدید ایالات متحده نسبت به کل تحولات خاورمیانه را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه این اتفاق دست مخملی آمریکا در نیویورک و پنجه آهنی آن در سوریه را نشان می‌دهد،افزود: آمریکایی‌ها به بهانه سرکوب تروریسم فضای جدیدی در اختیار داعش و النصره قرار می‌دهند و در واقع این حملات سناریوی جدید امریکا برای تاثیرگذاری بر اجلاس پیشروی سوریه است.

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه این وقایع افکار عمومی را نسبت به استانداردهای دوگانه آمریکا آگاه می‌کند، خاطرنشان کرد: بهانه استفاده از سلاح شیمیایی نخ نماست و افکار عمومی دنیا جز نفرت نسبت به این بهانه‌ها واکنش دیگری ندارد.

رحیمی با بیان اینکه ایجاد تنش در منطقه خاورمیانه برای انتقام‌جویی از پیروزی‌های بزرگ محور مقاومت گفت: با توجه به اینکه بعد از روی کار آمدن ترامپ این اولین رویکرد عملی امریکا در سوریه است مواضع این کشور نسبت به سوریه و خاورمیانه به تدریج روشن می‌شود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران راه حل مسئله سوریه را راه حل سیاسی می‌داند تصریح کرد: ما معتقدیم فشار نظامی منجر به برون رفت سوریه از این وضعیت نمی‌شود و بحران را عمیق تر میکند.

مبنع:خبرگذاری ایسنا

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاریTop