سه شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹
October 20, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دو ایرانی صدر نشین رنکینگ فدراسیون جهانی کاراته شدند

۱۶ فروردین ۱۳۹۶       ۱۴:۲۰       0/16344     
با اعلام رنکینگ جدید فدراسیون جهانی کاراته، سجاد گنج‌زاده همچنان صدر رنکینگ سنگین وزن را حفظ کرد و امیر مهدی‌زاده با دو پله صعود در رده نخست وزن ۶۰- کیلوگرم جای گرفت.

پس از پایان سومین دوره لیگ جهانی کاراته وان در سال 2017 که به میزبانی امارات برگزار شد، فدراسیون جهانی کاراته با احتساب امتیاز این رقابت‌ها، جدیدترین رنکینگ را اعلام کرد که از 5 وزن مردان، صدر رنکینگ 2 وزن در تصاحب ورزشکاران ایرانی است.

به غیر از امیر مهدی‌زاده و سجاد گنج‌زاده، ذبیح اله پورشیب نیز با رنکینگ دوم وزن 84- کیلوگرم و حمیده عباسعلی با رنکینگ چهارم وزن 68+ کیلوگرم دیگر کاراته‌کاهای ایرانی هستند که بهترین جایگاه را در اختیار دارند.

 در رنکینگ تازه اعلام شده فدراسیون جهانی کاراته و در وزن 60- کیلوگرم، امیر مهدی‌زاده که در کاراته وان دبی صاحب نشان برنز شد، 525 امتیاز تصاحب کرد تا در مجموع با 3505 امتیاز به رده اول رنکینگ وزنش نقل مکان کند. داگلاس بروس برزیلی با 2778 و "صدرالدین سایماتوف" ازبک با 2635 امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

در سنگین وزن، "سجاد گنج زاده" به روند موفقیتش تداوم بخشید و با 5032 امتیاز همچنان در صدر وزن 84+ کیلوگرم است. او با مدال طلای کاراته وان دبی 825 امتیاز به اندوخته‌هایش اضافه کرد و اختلافش با "جاناتان هورنه" آلمانی نفر دوم این وزن را به عدد 1847 رساند و "انیس ارکان" کاپیتان دیرپای تیم ملی ترکیه با 3735 امتیاز در جایگاه دوم این وزن هستند. 

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

اشتراک گذاریTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی