چهارشنبه، ۵ تیر ۱۳۹۸
June 26, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


رکوردشکنی‌های پردیس سینمایی کوروش در نوروز 96

۱۶ فروردین ۱۳۹۶       ۱۰:۵۶       0/16326     
در تعطیلات نوروزی و همزمان با اکران پنج فیلم جدید در سینماهای کشور، پردیس سینمایی کوروش رکوردهایی متفاوتی را ثبت کرد. از جمله این رکوردها می توان به بیشترین تعداد سانس فوق العاده، بیشترین تعداد مخاطب در یک روز و بیشترین فروش اشاره کرد که در این سینما شکست و ارتقا یافت.

پس از رکورد 218 میلیون تومانی سینما کوروش در چهار فروردین ماه، این سینما مجددا توانست در دوازدهم فروردین ماه، رکورد فروش خود را جا به جا کند و 230 میلیون تومان درآمد کسب کند. این رقم، بالاترین مبلغی است که تا به امروز یک سینما در 24 ساعت فروش کرده است.

همچنین در دوازده فروردین ماه سینما کوروش، با فروش پانزده هزار و 950 بلیت، توانست رکورد بیشترین تعداد مخاطب در یک روز را به خود اختصاص داد.

از سوی دیگر رکورد بیشترین سانس فوق العاده نیز با ثبت ٣٠ سانس فوق العاده که پس از ساعت ٢٢ محسوب می‌شود متعلق به همین پردیس سینمایی است که در تاریخ ١٢ فروردین به ثبت رسید.

به این ترتیب هر سه رکورد نوروزی اعم از بیشترین تعداد مخاطب روزانه، فروش روزانه و سانس‌های فوق العاده متعلق به پردیس سینمایی کورش است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top