سه شنبه، ۱ مهر ۱۳۹۹
September 22, 2020
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


«ماجرای نیمروز» و «خوب بدجلف» در طرح سینما سیار/ ۱۹ فروردین فعالیت مجدد

۱۴ فروردین ۱۳۹۶       ۱۲:۵۲       0/16302     
رئیس کانون پخش‌کنندگان سینمای ایران گفت: با توجه به بدی شرایط آب و هوای کشور فعالیت مجدد سینما سیار از 19 فروردین ماه در اکثر استان‌ها آغاز به کار می‌کند.

علی سرتیپی رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی پایگاه خبری پارس فارس درباره فعالیت سینما سیار در سطح کشور گفت: بدی شرایط آب و هوا در اکثر استان‌ها مانع فعالیت گسترده  طرح سینما سیار در ایام نوروز شد اما از روز 19 فروردین ماه سینما سیار در اکثر استان‌ها فعالیت خود را از سر می‌گیرد . 

 

وی درباره تعداد شهرهایی که در پروژه سینما سیار فعال هستند گفت: هم اینک بیش از 20 استان با پروژه سینما سیار امکان نمایش فیلم‌ها برای شهرهایی که امکان دیدن فیلم را ندارند فعال هستند. 

 

رئیس کانون پخش کنندگان سینمای ایران درباره فیلم‌های نوروزی که در سینما سیار به نمایش درآمدند گفت: از اکران سال  گذشته دو فیلم «هفت ماهگی» و «سلام بمبئی» در سینما سیار به نمایش درآمده و از فیلم های اکران نوروزی دو فیلم «خوب بد جلف» و «ماجرای نیمروز» در سینما سیار به نمایش درمی آیند. 

بنابراین گزارش، در طرح سینما سیار ۱۰۰ دستگاه سینما سیار آماده شده که برای استقرار در سراسر کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی