یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
September 15, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم نشانه استیصال و بیچارگی حکومت آل خلیفه است

۴ تیر ۱۳۹۵       ۱۳:۳۶       2/16092     

 

 خبررسانی چشم انداز پارس: خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین نشانه استیصال، بیچارگی و ذلت آل خلیفه و حکومت نامشروع بحرین است که ملتش آن را قبول ندارند.

 حجت الاسلام والمسلمین کاظم صدیقی در خطبه دوم نماز جمعه این هفته تهران افزود: حکومتی که فلسفه آن خدمت به مردم است امروز مبدل به خیانت به مردم شده است. مردم بحرین یک تقاضای مشروع و قابل قبول در میان همه جهانیان دارد. وی یادآور شد: توقع آنها این است که یک رای داشته باشند و بتوانند در مملکت خود مردم تصمیم بگیرند و رای شان اعتبار داشته باشد. به گزارش ایرنا؛ امام جمعه موقت تهران ادامه داد: حقوق بشر آمریکایی و غربی که دم از دمکراسی می زند، می بینید که 5 سال است در برابر این درخواست مشروع و حرکت مسالمت آمیز مظلومانه و مستمر خستگی ناپذیر ساکت است و با گلوله پاسخ داده می شود و علما به زندان می روند و شیخ بزرگوار شیخ سلمان به 9 سال حبس محکوم می شود و نهایت رهبر معنوی آن مملکت از آن سلب تابعیت می شود. حجت الاسلام و المسلمین صدیقی این حرکت را محکوم کرد و افزود: ما این حرکت را ظالمانه می دانیم و هشدار می دهیم، این حرکت های شما مثل حرکت های شاه سابق کشور ایران است که از سال 42 تا 57 هرچه کشت و زندان و شکنجه کرد، خودش ضعیف تر شد و در نهایت پا به فرار گذاشت. چنین سرنوشتی در انتظار آل سعود و آل خلیفه خواهد بود.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

اشتراک گذاریTop