دوشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۷
January 21, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


کارشکنی سعودی هاموجب خرسندی دشمنان اسلام شد

۳ تیر ۱۳۹۵       ۱۵:۵۳       2/16041     

اخبارحج

خبررسانی چشم انداز پارس: معاون بین الملل بعثه مقام معظم رهبری در امور حج و زیارت گفت: کارشکنی مقامات سعودی در راه عزیمت ایرانیان به حج موجب خرسندی دشمنان اسلام شد.

به گزارش چشم انداز پارس به نقل ازسازمان حج و زیارت، محمدرضا باقری در دیدار با محمد گورمز رئیس سازمان دیانت ترکیه افزود: یکی از دلایل سفر اینجانب به ترکیه آگاهی بخشیدن به افکار عمومی و مقامات این کشور درمورد مسایل حج امسال و نوع رفتارهای ریاض است. وی اظهارداشت: مسئولین بعثه حج مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران طی ماههای گذشته به طور فشرده پیگیری های لازم برای اعزام حجاج ایرانی به منظور انجام فریضه حج تمتع را از طریق مقامات سعودی و وزیر حج عربستان دنبال کردند. باقری خاطرنشان کرد: به رغم تمامی تلاش های انجام شده، مقامات حج سعودی هرگونه اعلام نظر و تصمیم گیری، در مورد نحوه ارائه تسهیلات و صدور روادید سفر حجاج ایرانی را به اعلام نظر وزارت خارجه آن کشورموکول می کردند. معاون بین الملل بعثه مقام معظم رهبری نتیجه تمامی تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته را بی حاصل عنوان کرد و افزود: پس از پنج ماه تاخیر هیچ گونه نتیجه مثبتی برای اعزام زائران ایرانی خانه خدا حاصل نشد و در مجموع به این اجماع و جمع بندی رسیدیم که مقامات سعودی به واسطه قطع روابط تمایل ندارند حجاج ایرانی امسال در حج حضور داشته باشند. وی تاکیدکرد: مسئولیت ناپذیری، کارشکنی، پاسخگو نبودن و رفتار و عملکرد غیرسازنده مقامات سعودی، در جهت مانع تراشی و جلوگیری از عزیمت حجاج ایرانی به حج تمتع واجب، سد عن سبیل الله است و این عملکرد موجب خرسندی دشمنان اسلام شده است.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top