پنجشنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۸
September 19, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


ترامپ 24 ژوئن در انگلستان

۱۲ خرداد ۱۳۹۵       ۱۸:۲۷       2/15868     

ترامپ

  خبررسانی چشم انداز پارس: منابع انگلیسی گزارش دادندکه 'دونالد ترامپ' نامزد جنجالی جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، روز 24 ژوئن، یک روز بعد از برگزاری همه‌پرسی برگزیت، به انگلستان سفر می‌کند.
به گزارش ایرنا، این منابع از جمله تارنمای گاردین عنوان کردند که دونالد ترامپ میلیاردر آمریکایی به ‌منظور شرکت در مراسم گشایش رسمی هتل و زمین گلفش در اسکاتلند که در حدود 200 میلیون پوند در آنها سرمایه‌گذاری است، به انگلستان سفر خواهد کرد. گاردین نوشت: ترامپ در بیانیه‌ای که در این خصوص منتشر کرده، اشاره ای به دیدار احتمالی‌اش با دیوید کامرون نخست‌وزیر انگلیس نداشته است. نخست‌وزیر انگلیس اخیرا ضمن اعلام خرسندی از دیدار احتمالی‌اش با دونالد ترامپ گفته بود که تاکنون تاریخی برای سفر این نامزد جنجالی جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به لندن تعیین نشده است. وی در گفت‌وگو با خبرنگاران در حاشیه نشست گروه 'جی هفت' بیان داشته بود: 'اغلب نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سفرهایی را به کشورهای اروپایی داشته‌اند و من نمی‌دانم آیا این اتفاق روی خواهد داد یا نه.' وی افزود: 'تاریخی دقیقی برای این سفرها تعیین نشده است اما من همواره از دیدار با این‌گونه افراد در این سطح خوشحال می‌شوم .' نخست‌وزیر انگلیس هرچند درباره ترامپ گفته که وی به دلیل موفقیتش در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری‌خواه لایق تحسین و احترام است اما حاضر به عذرخواهی از او به دلیل اظهاراتش نشده است. نخست‌وزیر انگلیس در ماه دسامبر اظهارات ترامپ در خصوص مسلمانان را تفرقه‌افکنانه ، احمقانه و نادرست ارزیابی کرده بود و ترامپ نیز اخیرا در واکنش بیان داشته بود که در صورت انتخاب به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا، روابط خوبی با کامرون نخواهد داشت. شبکه 'بی.بی.سی' اخیرا به نقل از منابع وزارت خارجه انگلیس گزارش داده بود که مقامات دولت کامرون از هم‌اکنون در حال تدارک برای سفر احتمالی دونالد ترامپ به انگلیس هستند.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top