یکشنبه، ۲۴ شهریور ۱۳۹۸
September 15, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


هدف رژیم گذشته از 17 شهریور ایجاد ناامیدی

۱۳ شهریور ۱۳۹۴       ۱۱:۲۸       2/14929     

اخبار سیاسی

خبررسانی چشم انداز پارس:  نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان واقعه 17 شهریور 57 گفت: هدف رژیم پهلوی از کشتار مردم دراین روز ایجاد یاس و ناامیدی در مردم بود.

به گزارش  ایرنا، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان گرگان در خصوص این واقعه اظهارداشت: مردم انقلابی تهران با وجود اعلام حکومت نظامی روز جمعه 17 شهریور 57 علیه رژیم شاه تظاهرات کردند که رژیم سفاک پهلوی نیز مردم بیگاه را به گلوله بست. امام جمعه گرگان با تاکید بر هدف رژیم پهلوی برای ایجاد یاس در مردم افزود: این اقدام شاه در بخش هایی از مردم ایجاد نا امیدی کرد اما با پیام تاریخی امام خمینی (ره) درخصوص جنایت شاه در جمعه سیاه 57، روح مبارزه علیه رژیم مجددا در مردم انقلابی ایران زنده شد. آیت الله نورمفیدی همچنین بااشاره به 23 ذی القعده که بنام زیارت مخصوص امام رضا(ع) نامگذاری شده است، بر لزوم قرائت زیارت این امام همام از راه دور یا نزدیک ازسوی محبان آن حضرت تاکید کرد و گفت: فلسفه این زیارت ها افزایش معرفت در انسان نسبت به انسان های کامل و اولیای الهی چون ائمه اطهار (ع) و در پیروی از فرامین الهی است. نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با گرامیداشت سالروز رحلت عالم و مجاهد آیت الله سید محمود طالقانی اولین امام جمعه تهران، گفت: این عالم ربانی علاوه بر بندگی خدا، در گسترش و ترویج دین اسلام و مکتب اهل بیت (ع) و خدمت به مردم و نیز مبارزه با ستمگران تلاش زیادی از خود نشان داد. آیت الله نورمفیدی، افزود: به فرموده امام راحل، آیت الله طالقانی برای اسلام به منزله ابوذر بود که زبان گویای او همچون شمشیر مالک اشتر برنده بود. شهر گرگان مرکز استان گلستان افزون بر 300 هزار نفر جمعیت دارد. استان مرزی گلستان واقع در شمال ایران بیش از یک میلیون و 850 هزار نفر جمعیت دارد که در 29 شهر و یکهزار و هشت روستا زندگی می کنند، بیشترین جمعیت استان در شهرستان گرگان با افزون بر 450 هزار نفر زندگی می کنند.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاههمچنین ببینید

اشتراک گذاریTop