سه شنبه، ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
August 16, 2022
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اشتراکات فرهنگی و تاریخی شهرهای تبریز و یزد زمینه همکاری‌های مشترک مدیریت شهری را فراهم می‌کند

۷ تیر ۱۴۰۱       ۲۰:۱۳       15340/142723        ۱۱۴۲۸ بازدید

عزیزالله سیفی در نشست مشترک اعضای شوراهای اسلامی شهرستان یزد و تبریز با بیان اینکه پیوندهای دینی، فرهنگی، تاریخی و دوستی شهرهای تبریز و یزد، عمیق و دیرینه است، اظهار داشت: تبریز و یزد از گذشته‌های دور مراودات اقتصادی، تجاری، بازرگانی و حتی مدیریتی با هم داشته‌اند.

وی افزود: وجود «خانه تبریزی‌ها » در یزد، نماد این مراودات بوده و علاوه بر این نخستین شهردار بعد از انقلاب یزد، رییس ۲ دوره شورای شهر یزد و یکی از شهرداران مناطق این شهر در زمان کنونی، تبریزی بوده و هستند.

رئیس شورای اسلامی یزد، گفت: با توجه به سوابق و تجارب مدیریت شهری تبریز در حوزه‌هایی مانند سرمایه گذاری بخش خصوصی، عمرانی، خدماتی و فرهنگی، می توان زمینه را برای انتقال تجارب مدیریت شهر تبریز به یزد فراهم کرد.

سیفی، با اشاره به اینکه تبریز به عنوان شهری با ویژگی‌ها و شاخص‌های «جهان‌ شهری» است، ادامه داد: یزد نیز به عنوان دومین شهر تاریخی جهان بعد از ونیز بوده و بافت تاریخی و قدیمی این شهر در زمره زنده‌ترین و پویاترین بافت‌های تاریخی جهان به شمار می‌رود که زندگی در تار و پود آن جاری و ساری است.

گفتنی است، اعضای شورای اسلامی شهرستان یزد که به منظور تبادل نظر و دیدار با اعضای شورای اسلامی و شهردار تبریز و بازدید از طرح ها و پروژه های عمرانی، خدماتی و سرمایه گذاری شهرداری به این شهر سفر کرده اند، در نشست کاری و مشترک با اعضای شورای اسلامی تبریز شرکت کردند.

تبادل نظر در خصوص تجارب و موفقیت های مدیریت شهری تبریز و هم اندیشی با اعضای کمیسیون های تخصصی شورای اسلامی شهر از دیگر اهداف سفر اعضای شورای اسلامی شهرستان یزد به تبریز است.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاهاشتراک گذاری

برچسب هاTop
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی