سه شنبه، ۱۴ تیر ۱۴۰۱
July 5, 2022
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


روابط عمومی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد روابط عمومی برتر شد

۳ خرداد ۱۴۰۱       ۱۱:۰۳       15340/142377        ۱۴۱۴۱۹ بازدید

به گزارش پارس فارس از یزد؛ به گزارش روابط عمومی نظام مهندسی کشاورزی استان یزد: در هفته ارتباطات و روابط عمومی، ریاست سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور در گردهمایی مدیران روابط عمومی، از روابط عمومی های برتر این سازمان تقدیر بعمل آورد.

️شاهرخ رمضان نژاد، ضمن تبریک این مناسبت و تقدیر از اقدامات انجام شده در این حوزه، اظهار داشت: روابط عمومی با تبیین و تشریح سیاست ها و برنامه های سازمان، نقش تعیین کننده ای در اعتمادسازی و آگاهی بخشی ایفا می کند.

️وی افزود: بخش قابل توجهی از پیشران و پیشگام بودن سازمان نظام مهندسی، به عنوان حلقه واسط بین دولت و مردم، در گرو نقش آفرینی و اثر بخشی روابط عمومی در حوزه های مختلف می باشد.

️رییس سازمان مرکزی گفت: اجرای سیاست های تعیین شده در حوزه های مختلف سازمان اعم از سیاست های دانش گستری، مهارت آموزی، اشتغال دانش مزد محوری، آسان سازی صدور مجوزها و مردم سازی امور بایستی با محوریت روابط عمومی ابتدا تبیین و تشریح و سپس توسط عوامل اجرایی سازمان مورد پیگیری و اجرا قرار گیرد.

️در ادامه از مدیران روابط عمومی استانهای، مازندران، آذربایجان شرقی، یزد، کرمان، قم، کرمانشاه، فارس و اصفهان بعنوان روابط عمومی های برتر تقدیر بعمل آمد.

شایان ذکر است: استان یزد در 3 سال متوالی بعنوان روابط عمومی برتر معرفی شده است .

️یادآور می شود: ارزیابی روابط عمومی های مجموعه نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی براساس 7 شاخص ارزیابی و 31 معیار تعریف شده در سازمان مرکزی می باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی