سه شنبه، ۱۴ تیر ۱۴۰۱
July 5, 2022
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


اگر رویدادهای فرهنگی نباشد استعدادها به هرز می رود

۷ بهمن ۱۴۰۰       ۱۵:۵۲       15340/141732        ۹۱۱۹ بازدید

به گزارش پارس فارس از یزد؛ احمد پهلوانیان مدیرکل صدا و سیمای یزد با حضور در غرفه کمیته اطلاع رسانی اولین جشنواره گویندگان، مجریان و سخنوران با اشاره به این مطلب که رویدادهای فرهنگی رویدادی هستند که پیامدهای مثبتی از جمله موج آفرینی دارند گفت: این ویژگی موجب می شود تا علاقمندان به حوزه هنری خود را در معرض آزمون دیگری قرار دهند.

وی با بیان اینکه چنین رویدادهایی کمک می کند تا استعدادها دیده شوند و مورد ارزیابی و داوری قرار بگیرند افزود: جشنواره ها باعث می شود کسانی که تجربه ای هم نداشتند اما علاقه به انجام رویداد و فعالیت هنری دارند در مسیر درست قرار بگیرند و راه خود را پیدا کنند.

پهلوانیان با اشاره به اینکه برگزاری اینگونه رویدادها به دلیل ارتباطی که مجریان و گویندگان با مردم دارند می توانند در انگیزه و شادی مردم تاثیر داشته باشند.

وی با بیان اینکه جای فعالیت ها و برگزاری اینگونه رویدادها در جامعه بسیار خالی است عنوان کرد: اگر این رویدادها نباشد استعدادها شناسایی نمی شود و هرز می رود و روزی به این استعداد پی می برند که دیر شده و تاثیر ندارد لذا باید این برنامه ها به موقع و در جای درست برگزار شوند.

 انتهای پیام/

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی