جمعه، ۶ خرداد ۱۴۰۱
May 27, 2022
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


متولیان امر فرهنگ و هنر اجازه دهند تا آدمهای فرهنگی در این حوزه تصمیم گیرنده باشند

۷ بهمن ۱۴۰۰       ۱۵:۴۷       15340/141730        ۹۱۱۳ بازدید

به گزارش پارس فارس از یزد؛ سید جواد هاشمی گفت: باید متولیان امر فرهنگ و هنر اجازه دهند تا آدمهای فرهنگی برای این حوزه تصمیم گیرنده باشند چرا که اهالی فرهنگ باتجربه،توانمند و خوش فکرهستند.

سید جواد هاشمی بازیگر و مجری شهیر کشورمان با حضور در غرفه کمیته اطلاع رسانی اولین جشنواره ی ملی جشنواره ملی مجریان، گویندگان و سخنوران «سرسخن» با بیان اینکه این جشنواره برای اولین بار در سطح کشور در یزد برگزار می شود گفت: این حرکت بسیار ارزشمند و مایه مباهات است چرا که هدف از این رویداد کشف استعدادها بوده و از اینکه بنده یکی از داوران این رویداد فرهنگی هستم خرسند بوده و به خود می بالم.
وی اضافه کرد: خوشبختانه در کشوری زندگی میکنیم که فرهنگ در چهارچوب زندگی انسانها اثر مثبت دارد بنابراین باید برای فرهنگ خرج کرد و قدردان این مهم بود.
هاشمی تصریح کرد: یکی از نقاط قوت این جشنواره درگیر کردن و به چالش کشیدن شرکت کنندگان در زمینه خوب صحبت کردن و برقراری ارتباط همچنین، توانایی تصمیم گرفتن است که قطعا آثار مثبتی را در جامعه خواهد گذاشت.
داوری اولین جشنواره ملی مجریان، گویندگان و سخنوران «سرسخن» در بخش دیگری از سخنانش مهم ترین چالش فرهنگی جامعه را فرهنگ سیاسی دانست و ابراز داشت: یکی از آسیب های حوزه فرهنگ و هنر سیاستگذاری است بنابراین باید فرهنگ و سیاست از یکدیگر جدا باشند و اگر این مهم اتفاق بیفتد قطعا شاهد بالندگی در این حوزه خواهیم بود.
وی تاکید کرد: باید متولیان امر فرهنگ و هنر اجازه دهند تا آدمهای فرهنگی برای این حوزه تصمیم گیرنده باشند چرا که اهالی فرهنگ باتجربه،توانمند و خوش فکرهستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی