جمعه، ۶ خرداد ۱۴۰۱
May 27, 2022
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


با یک چای مهمان موذی ناخوانده را فراری دهیم !!!

۷ بهمن ۱۴۰۰       ۱۵:۰۷       15279/141727        ۱۰۳۴۷ بازدید
از خونه دور شو ای موش موذی!

شاهین انصافی


خبرنگار ثابت

حیوانات موذی

مهم نیست که چقدر خانه خود را تمیز نگه دارید، همیشه نمی توان از حیوانات موذی جلوگیری کرد، به خصوص در پاییز یا زمستان که موش ها، خصوصا در این زمان علاقه زیادی به یافتن یک مکان گرم در خانه های ما دارند. اگرچه برخی از مردم ممکن است فکر کنند که آنها با مزه هستند، اما ما ترجیح می دهیم که آنها در خانه های ما اقامت نکنند. آیا به دنبال یک ترفند ساده برای خلاص شدن از شر حیوانات موذی هستید؟ پس این ترفند با چای کیسه ای همان چیزی است که شما نیاز دارید!

با این ترفند دوستدار حیوانات، خانه خود را به منطقه ای عاری از موش تبدیل کنید.

موش ها موذی هستند

این مهم است که بدانید وقتی یک موش را در خانه خود مشاهده کردید، می توانید مطمئن باشید که تعداد بیشتری از آنها در اطراف هستند. به هر حال موش ها موذی هستند و خیلی سریع تکثیر می شوند. هنگامی که آنها یک مکان خوب و راحت در خانه شما پیدا کردند، شروع به ساختن یک خانواده بزرگ خواهند کرد. اگر هنوز هیچ موشی ندیده اید اما با مدفوع مواجه شده اید یا سوراخ هایی در جعبه های مقوایی دیدید، احتمالاً در خانه خود موش دارید.یکی از ساده ترین راه ها برای دور کردن موش ها از خانه، استفاده از چای کیسه ای استفاده شده است. این به این دلیل است که موش ها از بوی آن متنفرند. چند عدد چای کیسه ای استفاده شده را در نقاطی که فکر می کنید موش ها زمان زیادی را آنجا هستند قرار دهید. با این ترفند حیوان دوست، مطمئن می شوید که موش ها از خانه شما دور می شوند و به دنبال خانه جدیدی می گردند، خانه ای که امیدواریم فاصله زیادی با خانه شما داشته باشد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی