جمعه، ۶ خرداد ۱۴۰۱
May 27, 2022
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قصد اخراج یا تعدیل نیروهای خود را ندارد

۲۱ دی ۱۴۰۰       ۱۷:۲۲       15429/141594        ۹۱۴۲ بازدید

گلاره جلالی


کاربر عادی

پارس فارس، بوشهر/ مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قصد اخراج یا تعدیل نیروهای طرحی یا موقت ۸۹ روزه را ندارد.

عبدالرضا محبوبی تصریح کرد: با توجه به شیوع پاندمی کرونا و افزایش موارد بستری در بیمارستان‌های استان و کشور وزارت بهداشت و به تبع آن هیئت‌امنا وزارت خانه به صورت اضطراری اقدام به فراخوان نیروهای به صورت موقت ۸۹ روزه و حتی طرحی به‌عنوان تمدید طرح ویژه کووید ۱۹ کرد.
وی افزود: پس از اخذ مجوزهای لازم از طریق سازمان برنامه‌وبودجه و برگزاری آزمون استخدام در تاریخ ۲۴ بهمن‌ماه ۹۹ و اختصاص مجوز استخدام به این دانشگاه به تعداد ۵۰۴ نفر، آزمون مربوطه برگزار شد.
محبوبی بیان کرد: به جهت تقدیر از کارکنانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا خدمت می‌کرده‌اند امتیازات لازم اختصاص (امتیاز کرونا) یافت و اکثر کارکنانی که در آزمون مربوطه شرکت کرده بودند پذیرفته و به استخدام پیمانی یا رسمی دانشگاه درآمدند.
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ادامه گفت: با توجه به تأمین بخش اعظمی از نیروها و کاهش چشمگیر موارد بستری پس از انجام واکسیناسیون، تداوم خدمت همکار نیروهای طرحی و موقت به کار گرفته‌شده و محدودیت منابع جاری دانشگاه مقرر شد که تا در نظر گرفتن بودجه پایدار از طریق وزارت بهداشت حقوق و مزایای کارکنان از طریق منابع داخلی پس از تهیه لیست حقوق جداگانه از طریق واحدهای تابعه جهت پرداخت به صورت متمرکز انجام شود.
وی توضیح داد: این دانشگاه با این افراد قرارداد دارد و برداشت برخی از همکاران که این دانشگاه قصد اخراج یا تعدیل این کارکنان را دارد برداشت صحیح نبوده و این دانشگاه صرفاً در خصوص منابع پرداخت حقوق کارکنان اقدام شده است.
محبوبی در پایان خاطر نشان کرد:  با توجه تصمیم اخیر ستاد ملی کرونا مقرر گردیده که اعتبار لازم در خصوص حق الزحمه کارکنان موقت که در مراکز بهداشتی و درمانی به جهت همکاری در کنترل ویروس کرونا بکار گیری شده اند تا پایان سال جاری از منابع تعیین شده پرداخت شود و تسویه حساب با آنان موضوعیت ندارد.
منبع: علوم پزشکی بوشهر
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی