پنجشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
April 22, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تریلر زمان عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Temtem منتشر شد}

 پارس فارس - تریلر زمان عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Temtem منتشر شد

دو استودیوی کرما (Crema) و هامبل گیمز (Humble Games) که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Temtem را به عهده دارند، امروز به وعده‌ی خود عمل کرده و این بازی را با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دادند. البته این انتشار در واقع به نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی مربوط می‌شود. نسخه‌ی اصلی در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و نینتندو سوییچ نیز خواهد رسید.تریلر زمان عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Temtem منتشر شد

۲۷ آذر ۱۳۹۹       ۲۲:۰۰       11534/139021        ۲۲۹ بازدید

 پارس فارس - تریلر زمان عرضه‌ی نسخه‌ی پلی‌استیشن ۵ بازی Temtem منتشر شد

دو استودیوی کرما (Crema) و هامبل گیمز (Humble Games) که به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار Temtem را به عهده دارند، امروز به وعده‌ی خود عمل کرده و این بازی را با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار برروی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دادند. البته این انتشار در واقع به نسخه‌ی دسترسی زودهنگام بازی مربوط می‌شود. نسخه‌ی اصلی در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۲۱ میلادی به دست دارندگان پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس سری اکس و نینتندو سوییچ نیز خواهد رسید.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی