پنجشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
April 22, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


واکنش جالب کودک به صدای زنگ ناگهانی موبایل}

 پارس فارس - واکنش جالب کودک به صدای زنگ ناگهانی موبایل

 وبسایت DailyMail یک ویدئوی جالب از یک کودک ایرلندی منتشر کرد که مورد توجه قرار گرفت. این ویدئو مربوط به یک جمع خانوادگی است که در حال صحبت هستند. در بین این جمع یک کودک ۱۱ ماهه قرار دارد که توجه همه‌ افراد حاضر در آن جمع به این کودک معطوف شده است. والدین این کودک گوشی خود را در اختیار او قرار داده‌اند تا با آن بازی کند. بازی کودک با گوشی، تصور این بود که کسی پشت خط قرار دارد و او شروع به صحبت کردن با آن شخص فرضی کرد. همه این جمع خانوادگی معطوف به اعمال این کودک بودند و وی از این توجه به وجد آمد و خوشحالی خود را با قهقه و خنده‌های بلند نشان می‌داد.واکنش جالب کودک به صدای زنگ ناگهانی موبایل

۲۴ آذر ۱۳۹۹       ۱۷:۴۵       11534/138947        ۲۴۷ بازدید

 پارس فارس - واکنش جالب کودک به صدای زنگ ناگهانی موبایل

 وبسایت DailyMail یک ویدئوی جالب از یک کودک ایرلندی منتشر کرد که مورد توجه قرار گرفت. این ویدئو مربوط به یک جمع خانوادگی است که در حال صحبت هستند. در بین این جمع یک کودک ۱۱ ماهه قرار دارد که توجه همه‌ افراد حاضر در آن جمع به این کودک معطوف شده است. والدین این کودک گوشی خود را در اختیار او قرار داده‌اند تا با آن بازی کند. بازی کودک با گوشی، تصور این بود که کسی پشت خط قرار دارد و او شروع به صحبت کردن با آن شخص فرضی کرد. همه این جمع خانوادگی معطوف به اعمال این کودک بودند و وی از این توجه به وجد آمد و خوشحالی خود را با قهقه و خنده‌های بلند نشان می‌داد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی