پنجشنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
April 22, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


بازی Puzzling Peaks EXE برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد}

 پارس فارس - بازی Puzzling Peaks EXE برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

Puzzling Peaks EXE از سری عناوین معمایی است که در آن باید هدایت شخصیتی به نام نایتلی (Knightly) را به دست گرفته و چالش‌های دشواری که وجود دارند را یکی پس از دیگری حل کنید. او که در ابتدا نزد مردم فردی ناشناخته است، به مرور زمان به یک قهرمان تبدیل می‌شود. ضمنا امکان انتخاب کاراکترهای دیگری هم در بازی برای شما فراهم است؛ البته باید چند ماموریت ابتدایی را طی کنید تا به آن‌ها دسترسی داشته باشید. در مجموع با داستان خوبی هم سر و کار داریم و پیش‌بینی می‌شود که مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به ژانر ذکر شده قرار گیرد.بازی Puzzling Peaks EXE برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

۲۳ آذر ۱۳۹۹       ۲۱:۴۵       11534/138902        ۲۳۴ بازدید

 پارس فارس - بازی Puzzling Peaks EXE برروی گوشی‌های هوشمند منتشر شد

Puzzling Peaks EXE از سری عناوین معمایی است که در آن باید هدایت شخصیتی به نام نایتلی (Knightly) را به دست گرفته و چالش‌های دشواری که وجود دارند را یکی پس از دیگری حل کنید. او که در ابتدا نزد مردم فردی ناشناخته است، به مرور زمان به یک قهرمان تبدیل می‌شود. ضمنا امکان انتخاب کاراکترهای دیگری هم در بازی برای شما فراهم است؛ البته باید چند ماموریت ابتدایی را طی کنید تا به آن‌ها دسترسی داشته باشید. در مجموع با داستان خوبی هم سر و کار داریم و پیش‌بینی می‌شود که مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به ژانر ذکر شده قرار گیرد.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی