چهارشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۸
September 18, 2019
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


افزایش نرخ سکه؛دلار و طلای جهانی

۶ مرداد ۱۳۹۴       ۱۱:۵۶       2/13850     
خبررسانی چشم انداز پارس:  صرافان بازار ارز و سکه نرخ هر دلار آمریکا را در روز جاری (سه شنبه)با 10 تومان رشد قیمت نسبت به روز دوشنبه گذشته سه هزار و 3300 تومان و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید را با یک هزار تومان افزایش 878 هزار تومان تعیین کردند.

پارس فارس

 هر یورو در بازار آزاد با 10 تومان رشد سه هزار و 655 تومان و هر پوند نیز با 20 تومان افزایش 5 هزار و 130 تومان قیمت خورد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با یک هزار تومان رشد 878 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم هم همانند روز گذشته 876 هزار تومان تعیین قیمت شد. هر نیم سکه با یک هزار تومان رشد477 هزار تومان و هر ربع سکه نیز بدون تغییر قیمت 268 هزار تومان فروخته شد. هر سکه یک گرمی بدون تغییر قیمت 170 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار 89 هزار و500 تومان خرید و فروش شد. هر اونس طلا در معاملات امروز 1097 دلار قیمت گذاری شد.

به گزارش ایرنا؛ همچنین خبرگزاری رویترز اعلام کرد، قیمت جهانی طلا روز سه شنبه حول و حوش کمترین سطح آن از اوایل سال 2010 است و نشان می دهد، سرمایه گذاران در شرایطی که انتظار می رود بانک مرکزی آمریکا در آینده نزدیک اقدام به افزایش نرخ بهره کند، به افزایش قیمت فلز زرد در آینده خوشبین نیستند.

به گزارش  بلومبرگ، نشست دو روزه بانک مرکزی آمریکا از امروز آغاز می شود. احتمالا در این نشست، سیاستگذاران بانک مرکزی آمریکا، با توجه به بهبود اقتصادی در این کشور، به افزایش قطعی نرخ های بهره در سال جاری اشاره خواهند کرد. قیمت نقدی طلا روز سه شنبه در ساعت02:51 بامداد به وقت گرینویچ در بازار لندن تغییر چندانی نکرد و در سطح 1094.40 دلار در هر اونس باقی ماند. قیمت طلا جمعه گذشته با کاهش به سطح یک هزار و 77 دلار در هر اونس، کمترین سطح خود از فوریه 2010 را تجربه کرد. هفته گذشته، قیمت طلا در بازار لندن برای پنجمین هفته متوالی کاهش پیدا کرد. بانک اچ.اس.بی.سی انگلستان که قیمت پیش بینی شده خود برای سال جاری و سال آینده میلادی را به نصف کاهش داده است، اعلام کرد، احتمالا قیمت این فلز گرانبها در کوتاه مدت رو به کاهش خواهد بود و می تواند قبل از اینکه بار دیگر افزایش یابد، تا سطح یک هزار دلار در هر اونس کاهش پیدا کند.
لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top