دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹
January 25, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Fell Seal Arbiter’s Mark برای پلی‌استیشن ۴ مشخص شد}

 پارس فارس - تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Fell Seal Arbiter’s Mark برای پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

Fell Seal: Arbiter’s Mark عنوانی در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که داستان آن به شهری با نام Teora مربوط می‌شود. ابتدا صلح و دوستی در این شهر به چشم می‌خورد، اما پس از مدت کوتاهی و با ورود افراد ظالم و مستبد، همه چیز برای مردم آن به کابوسی تمام نشدنی تبدیل می‌شود. حال شما با در دست داشتن هدایت شخصیتی به نام کایری (Kyrie) باید سلاح‌های دلخواهتان را جمع‌آوری کرده و با این افراد زورگو مبارزه کنید. اصل‌ترین هدف شما، نجات مردم و برگرداندن همه چیز به روال عادی است و در این راه می‌توانید از افراد مختلفی کمک بگیرید. از ویژگی‌های برجسته‌ی این بازی باید به داستان خاص، پازل‌های درگیر کننده، بیش از ۲۰۰ مهارت، امکان شخصی‌سازی، سیستم مبارزات کلاسیک و نزدیک به ۲۴۰ ماموریت هیجان انگیز اشاره داشت که نباید از آن‌ها به سادگی عبور کرد. البته پشتیبانی سازندگان تا این جا از این بازی بسیار خوب بوده و هر چند وقت یک‌ بار، به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مفیدی در اختیار هواداران قرار گرفته است. بد نیست بدانید که دو شرکت سیکس آیز (۶ Eyes) و وان‌سی اینترتینمنت (۱C Entertainment) به تریب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Fell Seal Arbiter’s Mark برای پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

۶ آذر ۱۳۹۹       ۱۳:۰۰       11534/137855        ۲۱۴ بازدید

 پارس فارس - تاریخ انتشار نسخه‌ی فیزیکی بازی Fell Seal Arbiter’s Mark برای پلی‌استیشن ۴ مشخص شد

Fell Seal: Arbiter’s Mark عنوانی در سبک‌های اکشن و نقش‌آفرینی است که داستان آن به شهری با نام Teora مربوط می‌شود. ابتدا صلح و دوستی در این شهر به چشم می‌خورد، اما پس از مدت کوتاهی و با ورود افراد ظالم و مستبد، همه چیز برای مردم آن به کابوسی تمام نشدنی تبدیل می‌شود. حال شما با در دست داشتن هدایت شخصیتی به نام کایری (Kyrie) باید سلاح‌های دلخواهتان را جمع‌آوری کرده و با این افراد زورگو مبارزه کنید. اصل‌ترین هدف شما، نجات مردم و برگرداندن همه چیز به روال عادی است و در این راه می‌توانید از افراد مختلفی کمک بگیرید. از ویژگی‌های برجسته‌ی این بازی باید به داستان خاص، پازل‌های درگیر کننده، بیش از ۲۰۰ مهارت، امکان شخصی‌سازی، سیستم مبارزات کلاسیک و نزدیک به ۲۴۰ ماموریت هیجان انگیز اشاره داشت که نباید از آن‌ها به سادگی عبور کرد. البته پشتیبانی سازندگان تا این جا از این بازی بسیار خوب بوده و هر چند وقت یک‌ بار، به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مفیدی در اختیار هواداران قرار گرفته است. بد نیست بدانید که دو شرکت سیکس آیز (۶ Eyes) و وان‌سی اینترتینمنت (۱C Entertainment) به تریب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی