دوشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۹
January 25, 2021
  جستجو

سرويس اشتراک ويديو ‎آیا میدانستید با پیوستن به کاربران افتخارى پارس فارس می توانید مطلب منتشر کنید و همه بازديد هايتان را به پول تبديل كنيد ؟

همین الان به ما بپیوندید و کسب درآمدتونو شروع کنید !


به‌روزرسانی جدید بازی FarmVille 2 Country Escape منتشر شد}

 پارس فارس - به‌روزرسانی جدید بازی FarmVille 2 Country Escape منتشر شد

FarmVille 2: Country Escape را باید عنوانی در سبک‌های ماجراجویی، پازلی و شبیه‌سازی به حساب آورد که در آن قادر هستید تا مزرعه‌ای را خریداری کرده و فعالیت‌های جالبی همچون کشاورزی و دامپروری در آن داشته باشید. این بازی چندی پیش برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و خیلی زود استقبال خوب بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده را به همراه داشت. پشتیبانی تیم سازنده نیز تا حد زیادی از این بازی خوب بوده و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. هر چند که برنامه‌های این تیم هنوز به اتمام نرسیده است. قابل ذکر است که شرکت زینگا به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. این استودیو تا به حال عناوین درخشانی نظیر CSR Racing، Empires & Puzzles، Merge Dragons!، Merge Magic!، Toon Blast، Toy Blast و Words With Friends را هم تولید کرده است که اکثر آن‌ها به محبوبیت بالایی نزد بازی‌بازان رسیده‌اند.به‌روزرسانی جدید بازی FarmVille 2 Country Escape منتشر شد

۶ آذر ۱۳۹۹       ۱۰:۱۵       11534/137844        ۲۰۹ بازدید

 پارس فارس - به‌روزرسانی جدید بازی FarmVille 2 Country Escape منتشر شد

FarmVille 2: Country Escape را باید عنوانی در سبک‌های ماجراجویی، پازلی و شبیه‌سازی به حساب آورد که در آن قادر هستید تا مزرعه‌ای را خریداری کرده و فعالیت‌های جالبی همچون کشاورزی و دامپروری در آن داشته باشید. این بازی چندی پیش برروی سیستم عامل‌های اندروید و iOS در دسترس قرار گرفت و خیلی زود استقبال خوب بازی‌بازان و به خصوص علاقه‌مندان به سبک‌های ذکر شده را به همراه داشت. پشتیبانی تیم سازنده نیز تا حد زیادی از این بازی خوب بوده و هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای آن در دسترس قرار می‌گیرد. هر چند که برنامه‌های این تیم هنوز به اتمام نرسیده است. قابل ذکر است که شرکت زینگا به صورت همزمان وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته است. این استودیو تا به حال عناوین درخشانی نظیر CSR Racing، Empires & Puzzles، Merge Dragons!، Merge Magic!، Toon Blast، Toy Blast و Words With Friends را هم تولید کرده است که اکثر آن‌ها به محبوبیت بالایی نزد بازی‌بازان رسیده‌اند.

لینک کوتاه :

دیدگاه کاربران

تا الان دیدگاهی در رابطه با این مطلب ثبت نشده !

درج دیدگاه

Top
زد وان فیلم دانلود فیلم و سریال با لینک مستقیم فروش گلاب دانلود آهنگ جدید رپ فارسی